-2- Hierna werden te veel punten aan de tegenstanders gelaten, waaronder 2 belangrijke tegen D.C.G., welke club met het zeer verdiende kampioenschap zou gaan strijken. Beslist de beste ploeg van onze afdeling I Ook hier kan men een verge lijking treffen vorig seizoen stonden wij op een gegeven moment 5 punten achter en werden toch kampioen, zo ook D.0.G-. dit seizoen. Jammer was het, dat enkele spelers zich in één van de laatste wedstrijden niet konden beheersen en dientengevolge door de vereniging en de bond bestraft werden. Een ongekende gebeur tenis voor A.F.C. Een en ander vormde prompt aanleiding tot minder prettige stukjes in de pers. Enfin, U weet het j "hoge bomen vangen veel wind". Het tweede maakte min of meer een moeizaam seizoen door. Ver geet U echter niet, dat de reserve 1e klasse bizonder zwaar is, De eindsprint van dit elftal was echter ruimschoots voldoende voor een veilige middenmoot plaats, waarbij de 0-0 tegen AJAX 3 een uniek wapenfeit was. Het derde draaide, ik zou haast zeggen, als vanouds. Een zeer goede eerste helft met goede vooruitzichten op de titel, werd gevolgd door verlies in de sleutelwedstrijden. Desalniettemin werd een fraaie derde plaats hun deel. Het vierde, met enkele routiniers als goede basis, eindigde ruim voldoende in de goede helft van de ranglijst. Zij het dan, dat er geen kampioenschappen werden behaald, een gemiddelde van 1,15 voor de vier zondag K.N.V.B. elftallen mag er toch zijn. Ook nu weer verdient de elftalcommissie A onder de immer beproefde leiding van Oor Kerker, alsmede trainer Gé van Dijk, onze hartelijke dank. Ook de elftallen, ressorterende onder de ervaren leiding van de heren Melsert, van Ruyven en Nooy, bevestigden de algehele tendens in de vereniging. Geen kampioenen, maar redelijke klasseringen. Het zesde bezat nog geruime tijd mogelijkheden voor een eerste plaats, terwijl het zevende zich via een for midabele eindsprint fraai herstelde. Heren, ook U gaarne onze dank voor Uw vele werk ten behoeve van onze hoogste afdelings-elftallen.

Jaarverslagen | 1968 | | pagina 3