-4- te ot het 75-jarig bestaan! De eli'talcomiiiissie B had dit afgelopen seizoen dan weliswaar .n zorgenkind aan het vijfde elftal, zes en zeven gaven er zorge:-:. )e eindspurt van het zesde bracht dit elftal evenwel nog tot een vierde plaats, terwijl het zevende zich met één punt voorsprong wist te redden. Er zijn altijd wel elftallen in A.F.G. die zich 'in de krant' spelen! Zo nu het achtste. In de laatste wedstrijd, welke gewonnen diende te lissingswedstrijd om het kampioenschap te -n spele ..-steerde een toeschou et, om bij ü-0 ae bal uit het verlaten doe artij te i-wijs is hier reglementair niets aan te doen. v/el sneu voor deze jongens, die hun inspe.: van het van het gehele seizoen op deze manier verloren zi n. Ook de Heren van de B-commissie verdienen uit den aard onze rtelijke voor het vele werk door hen verzet. slatief hebben de Heren .issie de minste zorgen gehad, althans wat betreft evtdegradatie. Het negende is 'still sxrong' in de 3e klasse, terwijl de elftallen 1G, 11 n 13 zeer behoorlij xaatsen in de eindrang- sc: Lg innemen. Het twaalfde zorgde helaas voor een slechte beurt voor de -—--te vereniging. Zij kregen 2 punten in mindering wegens •niet opkomen'. Hen voor een verei .J?.C. bizonder traste n herhal: e- allen tijde die orden. Juist deze, in wezen 'onderbezette' commissie heel hartelijk p. ihen groot deel van de successe;: van het afgelopen seizoen op re van de zaterdag-afdelin liefst drie v? de vier elftallen ioen! armede meteen voor een unicum zorgend t.w. de enige vereniging in den lande zes (I) elftallen in ae 'gro ioenschap van het tweede, promoveerde dit elftal n.1. naar de reserve 3e van de .N.V.B.

Jaarverslagen | 1967 | | pagina 5