-15- n zijn afscheid van het Unilever- concern. Geen.lichte job, als U zich b.v. de Planta-affaire •innert Niet alleen de die er waren hebben er wat op afgelachen, nee, heel A. '.0. heeft meegenoten van de Zilveren Ploeg. Op 16 november de 'zilveren' neren bijelkaar. Ha afloop een een zekere A. ;iiijk te hebben zijn pyama te vinden. Kenners kunnen U er meer van vertellen! De oudere jeugd kwam ook he gelopen seizoen ruimschoots aan haar festiviteiten. blues wisselden elkaar regelmatig af op de door de jet: I aniseerde dans avonden. Ca. 7 maal verging horen en zien op 'Goed Genoeg'. oewel niet direct betrekking hebbend op A.F.C., zal de 7e december toch vele A.F.C.-ers in herinnering blijven.Nationale pioen Ajax Loeg het gevreesde Liverpool met niet iö.er dan 5-1 in een door de mist aan vele ogen onttrokken Istrijd. srmaand feestmaand. alleen thuis, ook op A.F.C. Ingeluid aoor het jeugdkienen, als vanouds voortreffelijk door de jeugdcommissie georganiseerd. -Dit pandemonium vond plaats op 17 december. record aantal leden en hun introducées zorgden op de 23e voor een zeer imeerde kienavond, niet in het minst door de ook nu weer fraaie prijzen door Jan de Vries bijeengebra ■-elukkig kon ook dit jaar weer een kerstdiner worden georganis eerd, waaraan de neer Balk en zijn staf alle aandacht hadden steed, zodat ca. 75 leden een bizonder genoeglijke 2e Kerstdag beleefden. üpnié erd, althans getracht, een oude traditie te doen herleven. Op 1 januari van dit jaar stonden de 'sixes' weer op het programma. Helaas zorgde het weer voor twijfel aan het al of niet doorgaan, zodat niet alle ploegen present

Jaarverslagen | 1967 | | pagina 16