-14- onaanzierilijk deel ontmoetingsplaats van ouderen, die, vooral, hun kaartje komen n. Erelid is ook dit jaar weer bizonder actief met het organiseren .11jartwedstrijden, waaronder die tegen onze nieuwe vrienden uit Rotterdam,CV.V.Ajax, Oud- Amsterdams Elftal en vele anderen. Ook hiermede wordt aan zienlijke goodwill verkregen. Onnodig te vermelden, dat deze ontmoetingen veelal in de 'kleine uurtjes' ei en. Zonder vooruit te willen lopen op het verslag van de pers- en pro ssie, wil ik toch niet nalaten te vermelden, op 21 sept r 1966 een nieuwe, moderne, vorm van publiciteit het licht zag, n.1. de annoneering van de thuis wedstrijden van .O over radio 'Veronica'. Een fraai succes lot veler genoegen werd op 1 october weer een G.G.E. verreden 'Goed Genoeg Rally'. Velen dachten zich triom- maar, totdat zij na afloop eerst door collega rijders en later officieel uit de droom wefde ..alpen. Voor degene, die niet in de prijzen vielen was er in ieder geval na afloop een zeer ges Ij elijk was de inspanning daarvóór niet al ca groot geweest: vier ver iaatsten! .Liswaar niet op een mooie Pinsterd. op ei re trok het eerste elftal es op 28 october ter .sical. Een geslaagd 'uitje', niet in het minst door de voortreffelijke vertolking van 'Heerlijk duurt het langst'. Ge 'sociëteit* organiseerde op 29 october een 'w: ?est'. de door c raaie cties van ttelijke in Staats io's. Laat er niet veel wijn gedronken zijn, gezellig het wél. Op 31 october haaide een - ,ü.-er niet alleen de pers, welnei hij werd frontpaginanieuwsl Collega's van Jo Wijna hem eciale uitgave van het Algemeen

Jaarverslagen | 1967 | | pagina 15