-12- Bij de jeu sie stelden de rs en Vaal zich et herkiesbaar. kree i voorzitter een herinnering uitgereikt voor zijn vele in het "belang van de A.F.C, jeugd verricht. In deze vacature's werd voorzien door de benoe van de Heren Kinsbergen en Slinkert. strafcommissie bleef ongewijzi dhaafd. Zoals later in dit verslag zal blijken, nam hex ledental niet onbel: jk toe. stekende uit den aard meer werk voor •en van de enquête-commissie, die zich wekelijks op pad begeven om ae candidaat-Ieden op hun gesc eid voor .C. te onderzoeken, Gelukkig bleken allen bereid weer een jaar 'bij te tekenen' In ae kas- en archiefco ie br? smentaire wijziging in. De Heer A. v.d. Valk werd lid, terwijl ae Heer faayer plaatsvervangend lid werd. Mijn jaarlijkse alinea ten aanzien van het archief, zal ik dit jaar laten vallen, gezien het weinige effect dat dit sorteert. De pers- en propaganda co. igen. ren v.d. Heul, Nijdam eijer waren niet herkiesbaar. ijnand, -■. ek en Duis bereid onden de opengevallen plaatsen in te nemen. Hr is door deze commissie in hex afgelopen jaar bizonder veel en nuttig werk verricht, zodat een woord van dank hier zeker op zijn plaats is. In de totoc sie stelde de Heer Joh. ae Bie Jr. zich niet kiesbaar. 3 loop van het seizoen traden de Heren Geusebroek en Wielinga tot de commissie toe, terwijl de Heer tussentijds, wegens drukke werkzaamheden, moest bedanken, net belang van deze commissie voor en voor iedere vereni is evident. emeen is bekend, dat de toto- inzet, mede door de concurrentie uit het buitenland en de nog steeds beperkue hoofdprijs, het afgelopen seizoen aanmerkelijk is teruggelopen. .ues te meer verdienen de heren van deze commissie onze grote dank voor het feit, dat zij o :s bovengenoemde moeilijk heden, er toch weer in slaagden een zeer aanzienlijke som aan ae pe ster over ue aragen. rtelijk dank! He één-mans clubavondcommissie in ae persoon van de Heer inker bleef o] ij het, dat hij in de toekomst op de medewerkin ers- en propagandacommissie kon rekenen.

Jaarverslagen | 1967 | | pagina 13