■7- V.V.B. HILLEGOM J.O.S. A.F.C. A.P.C. ALKMAARSE BOYS H.R.C - A.P.C. - A.P.C. - A.P.C. - D.C.G. - HILLEGOM - A.P.C. - A.P.C. 2-2 1-2 1-2 1-4 0-1 4-1 1-0 Doelpunten Jos Kemna 9 - Rob Duis 7 - Jaap Draisma 4 (vanwege 4-2-4 1- Rocus Hoogendoorn 3 - Prits Röhrig 2 - en Prans jL van der Bor, Jos Lonnee, Tonny van Straaten, Prans Kat, Rob Brouwer, Nico van Til en Kees Gehring ieder 1 Vertegenwoordigende elftallen: Jos Lonnee (Nederlands Amateur Elftal) - Hans Boskamp, Tonny van Straaten, Ernst Seunke, Peter van der Valk en Prits Röhrig (Amsterdams Amateur Elftal) - Jos Kemna en Ernst Seunke (Nederlands Studenten Elftal) - Peter van der Valk, Jules Theeboom en Kees Gehring (Amsterdams Jeugd Elftal). Pechvogel van het seizoen was Tonny van Straaten, die ongelukkiger wijze zijn enkel tijdens de training brak. Na het senioren-overzicht en voor het jeugd verslag moet ik helaas wéér twee punten aanroeren, die de naam van A.P.C, geen goed doen. Het komend seizoen moet A.P.C, beslist niet voorkomen op de straflijst van de bond. Indien daartoe gerede aanleiding bestaat, zal onze strafcommissie niet aarzelen een ernstiger strafmaat te bepalen voor de betrokken spelers. Voorts komt het nog veel te vaak voor, dat de penningmeester boete's heeft te voldoen wegens nalatigheden van spelers en captains. Wist U, dat het de A.P.C, het afgelopen seizoen een kleine f 100.aan boete's heeft gekost? Het toch simpele invullen en ondertekenen van de ruilformuüeren gebeurt maar al te

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 8