-20- rer 1 april wist het Sociëteitsbestuur de Heer en Mevrouw Balk te engageren voor het beheer van de sociëteit. Gezien de wisselingen van pachter, is de conclusie gerechtvaardigd, dat de verpachting een bijzonder moeilijk probleem is, dat het Sociëteitsbestuur handen vol werk geeft. Wij wensen de Heer en Mevrouw Balk bijzonder veel succes toe met de tegemoetkoming van de vele wensen van de in het algemeen lang niet makkelijke A.F.C.-ledenJ Veel tijd, geld en moeite werd ons het afgelopen seizoen bespaard t.a.v. 'Het A.F.C. - Bulletin'. Voorgaande jaren immer een zorgen kind, voor allen die er mede te maken hadden. Het bestuur en ondergetekende in het bijzonder mogen zich zeer gelukkig prijzen met de gang van zaken, zoals die dit seizoen is geweest. Dit is uitsluitend te danken aan het meer dan voortreffelijke werk van Mevrouw Swart, die de tijd en bereidwilligheid wist op te brengen om alle werkzaamheden aan de uitgave van het bulletin verbonden feilloos en snel uit te voeren. Heel, heel hartelijk dankJ Dank verdienen voorts de Heren Steensma, van der Heul en Jan Meijer voor het regelmatig doen verschijnen van onze maanduitgave de 'A.P.C. - Schakel'. Ik meen de redactie een plezier te doen met een beroep op u om van tijd tot tijd eens een stukje te schrijven voor de Schakel. De vulling van de pagina's is practisch een één-mans job, de Heren Wijnand en Adriaansz uit den aard niet te na gesproken. Het veteranen seizoen, ook nu weer voortreffelijk georganiseerd door Willy Neseker begon met de wedstrijd tegen Wilhelmina (Den Bosch) uit. Het bleek een dusdanig gezellige affaire, dat een verbod van de zijde van de dames tot het u*tspeleh>Cm de lucht hingl Inderdaad, de Heren speelden nog slechts één uitwedstrijd plus het door U.D. georganiseerde veteranen toernooi, waarvan kwade tongen beweerden, dat sommige Heren beslist hun bed niet hebben gezien! In totaal noteerde ik voor dit seizoen liefst 16 wedstrijden, o.m. tegen Black Devils, P.W., hercules, U.D.V.O.C., Kampong, K.L.M, en Haarlem. Wil, hartelijk dank voor de ook dit seizoen weer gekweekte good will

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 21