-19- A.B.G. ging met haar keurteam het tweede jaar in de hoofdklasse in en tot op heden is de verwachting gewettigd, dat zij minstens bij de eerste vier teams gaan behoren. Ook het reserve team kwam het zonodige trapje omhoog. Goed voorbeeld, doet goed volgen: het bereiken van de z.g. ideale opbouw! Bij het memoreren van de uitreiking van de Nobel-prijs gewaagde ik reeds van het vele werk door de 'Stichting' en de 'Sociëteit' verzet, het is bepaald opvallend, dat practisch iedere maandag avond de bestuurskamer voor vergaderingen is bezet door de beide besturen, belooft u mij, het 'runnen' van een voetbalclub is gemakkelijker, dan het oplossen van financiële- en sociëteits problemen. Ook dit jaar verkeerde A.F.C, weer in de gelukkige omstandigheid, dat het over liefst vier trainers kon beschikken. Hoofdtrainer Gerard van Dijk kan gerust aangemerkt worden als een volbloed A.P.G.-er, alhoewel hij van tijd tot tijd beslist zijn Ajax- afkomst niet verloochent. Zijn en onze wens voor het komende seizoen is ongetwijfeld het bereiken van de afdelings-titel, door ons eerste en liefst meer! De Heer van der Kulk nam des woensdags de allerjongsten onder zijn hoede, terwijl de Heer Sramer zich belastte met de training van de lagere senioren teams. Tot slot trainde de Heer Tollér de mindere goden van het jeugdvoetbal, zij het, dat hij door ziekte geruime tijd uitgeschakeld werd. Goede resultaten zijn veelal de vrucht van harde en straffe training. Opdat alle spelers zich dat in het komende seizoen terdege zullen realiseren! De rechterhand van de Commissaris van Materiaal is ongetwijfeld de Heer Stokkel. Een voortreffelijke medewerker, voor wie geen moeite te veel is. Als u alleen al denkt aan de opgave om elke zondag een regeling te vinden om elk elftal in een kleedkamer onder te brengen en vaak, tesamen met de Heer van Peperzeel de te elfder ure gerezen terreinproblemen op te lossen. Gaarne spreek ik de wens uit, dat wij nog lange tijd van zijn verdiensten gebruik zullen mogen maken.

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 20