-18- ,.at betreft he^t aantal jubilea was het me het jaartje wèl. Ter herinnering noem ik u: Lid van Verdienste Daan Roodenburgh werd 80 jaar. A.F.C. Ridder Sijmen Wit 75 Dr. hofstee en Johan Boskamp 70 De Heren de Haan, S. de Boer en Boekman 70 Ere-lid Dick Bessem 65 (hij tekende nog een jaartje bij voor het Stadion) Voorzitters ^appelhoff en Brusse 60 jaar. De Heer Theo van Nigtevegt maakte kennis met Abraham, evenals Gor Kerker. Tot de zilveren (huwelijks) ploeg traden toe de echtparen Kerker, "Tusse en Swart. Baas boven baas wat dat betreft was echter groundsman Stokkel (40 jaar). Voorts jubileerden donateur Dr. de Koning (25 jaar arts) en de Firma (kent u de sfeer van Eylders. Last bufc not least werd Ere-lid Holtzappel benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau, volgens zijn eigen zeggen een late erkenning van zijn verdienste als eerste elftal speler voor A.F.C.1 Van de verenigingen noem ik u in de eerste plaats A.C.C., dat haar negende lustrum mocht vieren. Voorts U.D.: 90, Concordia (Delft): 80, Quick (A): 75, Quick (H): 70, O.V.V.O.: 50 jaar en, omdat er vele A.F.G.-ers lid van zijn, de Vrienden Biljart Club 25 jaar. Zonder onder de duiven van de penningmeester te willen schieten, wil toch gaarne verklappen, dat de reeds eerder genoemde Toto commissie kans heeft gezien het lieve sommetje van circa fl 9.500.-- voor de vereniging bijeen te brengen en dat terwijl de al gunstige begroting virca fl. 8.000.bedroeg. Voorwaar een fantastisch resultaat van deze commissie. Ter vergelijking kan ik u mededelen, dat een (grotere) vereniging als de Kon. H.F.C, slechts tot fl. 2.000.-- kwam. Mijne Heren, onze dochters floreren! A.C.G. kwam het vorig seizoen met een fraaie promotie van haar tweede elftal voor de dag en tot op heden doen zowel èén als twee het buitengewoon goed. Dat zij in veel zonneschijn nog vele overwinningen mag boeken.

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 19