-17- tesamen met de Heer van Praag, voorzitter van Ajax, een en ander in het kader van de later veel omstreden 'Actie India'. Tenslotte verscheen de publiciteitsman van het dertiende, Gas Tromp, niet minder dan vier keer op het scherm, waarmee hij niet verzuimde de naam van A.P.C, telkenmale naar voren te brengen. De tiende maart deed vele oudere A.P.C.-ers terug denken aan de glorieuze periode van de vereniging in de jaren na de eerste wereldoorlog. A.P.C.-Ajax stond op het programma, dit keer ten bate van de 'Actie India' en die 'voor het gehandicapte kind'. De 'Sportkroniek' schreef heel fijutje: 'Ajax heeft toegezegd met zijn sterkste elftal op 'Goed Genoeg' te verschijnen. A.P.G. ook'. Wel nu, de wedstrijd was het aanzien best waard, al verloren de onzen dan ook met 6-1 Y/aarschijnlijk hebben de meesten van ons nog nooit zo veel kapitaal in voetbalbenen belegd, bij elkaar gezien.' ^a afloop werden de aloude banden met de huidige nationale kampioen weer stevig aangehaald. Op 28 april werd betrekkelijk onverwacht onze voorzitter opge nomen in het ziekenhuis ter oehandeling van een zich plotseling openbarende oogaandoening. Een maand was de Heer ^appelhoff volkomen uit de roulatie, maar gezegd dient te worden, dat, de voorzitter kennende, hij er zich prachtig doorheen geslagen heeft. Typerend is ook, dat hij prompt op de dag van thuiskomst, zich 's middags naar 'Öoed ^enoeg' spoedde! Hijzelf vond het een groot geluk, dat hij maar liefst direct weer naar vergaderingen kon en bovenal zijn 'kaartje' kon leggenI AAelaas kon hij ook geen acte de présence geven op een geslaagd samenzijn in het Amstel Hotel van een aantal ere- en bestuurs leden en leden van verdienste op 30 april. In een stromende regen woonden een 30-tal getrouwe leden de krans- legging bij op 4 mei bij het monument op ons terrein.

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 18