- 11- Op 24 juni 1965 vonden circa 80, zeer getrouwe, leden de weg naar de Boelelaan, teneinde tijdens de Algemene Ledenvergadering het wel en wee van onze vereniging in zijn totaliteit te beluisteren. ^elaas waren vele Ere-leden verhinderd, zodat zich slechts twee Ere-leden onder de toehoorders bevonden. Omstreeks half negen nam de vergadering een aanvang. Voorzitter Kappelhoff mocht ook dit jaar weer liefst acht captains complimenteren met de door hun elftallen behaalde kampioenschappen. Aangezien de aanschaf van medaille 's te veel 'in de papieren loopt, werden dit keer de bekende oorkonde's uitgereikt. Daar de Heer Sijmen Wit de vorige vergadering verhinderd was, werd hem eerst^ thans het gouden kruis van het A.F,C. - Ridder schap opgespeld. Vijftig jaren lid van één vereniging getuigt toch wel van een eminente clubtrouw. Dat in de loop van jaren vele van onze leden deze eer te beurt mag vallen. Het voorstel van het bestuur om een strafcommissie in te stellen als preventieve werking tegen overtredingen binnen de lijnen, werd door de vergadering zonder meer goedgekeurd. Aangezien de Heer C. Bouwens zich niet meer herkiesbaar had gesteld, diende een nieuwe vice-voorzitter te worden gezocht. Gezocht en gevonden in de persoon van de Heer Hermens. die zich,- naar later bleek bijzonder snel in AiP.O. had ingewerkt en mede door ziekte van de voorzitter meteen een bijzonder druk seizoen meemaakte. De elftalcommissie A onderging geen ene'kele wijziging en het trio Kerker, van der Valk en Leeser kon zich gaan voorbereiden op het volgende seizoen. Dit geldt ook voor de Elftalcommissie B in casu de Heren Melsert, Nooij en van Ruyven. De Elftalcommissie C bleef officieel uit twee personen bestaan, t.w. de Heren Stokvis en Spoel. De Heren mochten echter de gewaardeerde hulp ondervinden van de Heer Marcel Koster. De Zaterdagcommissie D had in een tweetal vacatures te voorzien, door het zich niet herkiesbaar stellen van de Heren Kikkert en van Straaten. Bij enkele candidaatstelling werd de Heer Bogaart benoemd, die zich in de loop van het seizoen echter genood zaakt zag te bedanken. Hierin werd voorzien door de benoeming

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 12