-9- elftallen heeft te'runnen'. Uit den aard is de vereniging ook hen veel dank verschuldigd. Een noviteit was ook de instelling van een speciale training voor de 'looptechniek', dankzij de welwillende medewerking van de Heren Sierhuis en Brouwer. Hopelijk zal ook deze training in de nabije toekomst resultaten opleveren. Voor het eerst dit jaar werd door A.F.C, een pupillen team in geschreven voor de regionale competitie. Tot dusverre werden de beste spelertjes altijd over de verschillende teams verdeeld, teneinde een beter evenwicht in de onderlinge competitie te krijgen. Thans worden de besten in één team geformeerd, opdat zij als team in haar geheel reeds vroeg de nodige ervaringen kunnen opdoen. Vooral bij de voor-selectie lieten de jongste vlaggendragers bijzonder aardig spel zien, gedragen door de steun van vele langs de lijn staande vaders. In genoemde competitie behaalden zij uiteindelijk een eervolle vierde plaats. De halfjaarlijkse ontmoetingen met hun leeftijdgenoten van de Kon.HPC, leverden één keer de beker op, terwijl bij de uit wedstrijden de beker in Haarlem bleef. Traditiegetrouw namen ook dit jaar weer verschillende teams deel aan het toernooi ten bate van het rrinses Beatrix Poliofonds. Voorts zorgden zij nog voor een unicum, dat zelfs de 'pers' haalde! Op Woensdag, 15 juni j.1. speelden h|£ eerste team tegen hun vaders, waarbij dus twee elftallenvmet slechts 11 verschillende namen. Aardig detail was nog, dat trainer Gerard van Dijk bij de toss de hand van zijn zoon mocht drukken, die aanvoerder was bij de 'zonen'. Een genoeglijk etentje besloot deze unieke wedstrijd, welke het vormen van een traditie zeker waard is. Door de vele afgelastingen gedurende de winter en dientengevolge niet beschikbaar zijn van velden later in het seizoen, moest de Jeugdcommissie helaas afzien van het organiseren van een jeugdtoernooi. De navolgende toernooien werden met deelname van A.P.C.-elftallen gehouden:

Jaarverslagen | 1966 | | pagina 10