-7- Op 14 september gingen onze jongste leden van start in hun onder linge competitie. De dierenwereld was weer goed vertegenwoordigd middels 6 teams. Het enthousiasme bij de jongelui laat zeker niets te wensen over. Volledigheidshalve zij in dit verband opgemerkt, dat de voetbalproef niet geldt voor de catagorie pupillen. In de traditionele toernooien met de K.H.P.G. werd in totaal een keer gewonnen en een keer verloren, terwijl zij in het toernooi voor het Prinses Beatrix Poliofonds ook succesvol optraden. Het gunstige verloop van de competitie beinvloedde uit den aard ook het aantal toernooien, waaraan de verschillende A.P.C, elf tallen deelnamen. In chronologische volgorde waren dit de na volgenden: O.V.V.0. A.R.O.L. H.V.V. H.B.S. Hercules A.P.C. A.P.G. Quick (H) K.H.P.G. A.P.G. A.P.G. Maccabi Poliofonds A.M.V.J. Zeeburgia Neptunus O.V.V.0. Afd. A'dam KNVB A-2 in combinatie met ABC Junioren A.P.C. 1 A.P.C, combinatie A2 A.P.C. 1 Pupillen A-1 en B-1 B-1/B-2 combinatie Pupillen Veteranen A.P.C. 1 toernooi A-3 Pupillen A-2 en A-3 Jeugdelftal - A-2 -B-1 in combinatie met ABC Junioren - A-4 en B-6 oude clubs' - 2e prijs - geen prijs - 2e prijs - geen prijs - poule winnaar - 1e prijs - 2 2e prijzen - geen prijs - geen prijs - 1e prijs - 1e prijs - 2e prijs - poule winnaars - 1e prijs - 3e prijs 2 prij zen voor het beste doelgemiddelde - 2e prijs - 4e prijs - 2 1e prijzen Eveneens door het vlotte verloop van de competitie werden het af gelopen seizoen veel minder vriendschappelijke wedstrijden door ons eerste elftal geppeeld. Het betreft hier twee wedstrijden en wel: A.P.C. A.P.C. - Zeeburgia - D.W.V. 1-2 6-2 Tot slot van dit voetbaltechnische gedeelte geef ik U de eindstanden weer van onze elftallen t/m heden bijgewerkt. Staat U mij toe, dat ik U slechts de plaats op de ranglijst aangeef, alsmede het aantal deelnemende verenigingen aan de betreffende competitie.

Jaarverslagen | 1964 | | pagina 8