-11- Op 2e Kerstdag gaf onze nieuwe restaurateur de Heer Roaebroek met een voortreffelijk verzorgd Kerstdiner zijn visitekaartje af. Rond half vier bevond al menige A.F.G.-er zich in de sociëteit in afwachting van de traditionele Nieuwjaarswens op 1 januari. Toen de wens om half zes een aanvang nam, was de zaal tot in de nog^ gevuld. Een fraaie wens met o.a. als hoogtepunt een lied op, ik mag wel zeggen, onze bekende donateur Leo Horn. Een en ander voortreffelijk in elkaar gezet door Bob Wildeboer. Aangezien 18 januari dit jaar op een zaterdag viel, werd besloten het jaardiner t.g.v. onze 69ste verjaardag op vrijdag, de 17e te houden. V/e der om een record aantal deelnemers, n.1. 931 Schema; van half zes- kwart over acht borrelen. Diner van kwart over acht tot kwart voor twaalf, borrelen van kwart over twaalf tot zes uur! Het diner kenmerkte zich door een enigszins rommelige sfeer, waardoor de traditionele stijl zeker geweld werd aangedaan. Toch zal men moeten trachten het aantal deelnemers in te perken, waardoor het geheel overzichtelijker ea eenvoudiger te leiden wordt. In de week van 3 tot 6 februari werd de nieuwe A.P.C.-das ofwel Stichtings-das geïntroduceerd, waarvan tot op heden een behoorlijk aantal hun weg naar de leden vond. Een stijlvolle das bij een stijlvolle vereniging, waarvan zeker ieder lid een das dient te bezitten. Op 20 februari begon de bestuursvergadering niet, zoals gewoonlijk om 20.00 uur, doch om 19*00 uur. Dit had een bizondere reden. Erelid Peet Scheepens had inmiddels zijn 80-ste verjaardag gevierd en bood na afloop van genoemde vergadering vrienden en kennissen een borrel- tje aan. Dat hij nog heel lang in ons midden moge blijven is onge twijfeld ons aller wens! L'histoire se répète. Op 19 maart werd op dezelfde wijze de 70ste verjaardag van Erelid Arie Mets gevierd. Ook dit werd een bizonder geanimeerde bijeenkomst. Over E/releden gesproken. Jaap van Nek bood op 14 april 'zijn1 tweede elftal een etentje aan. Het kampioenschap lag toen reeds binnen bereik en deze samenkomst bewees nog eens de uitzonderlijk goede band, welke tussen de spelers van dit elftal bestond. Etentjes zijn, zoals eerder gezegd, aan de orde;? van de dag in dit jaarverslag. Vanaf 18 april kreeg ons eerste elftal een extra, zij het lichte, training, v/elke besloten werd met een gezamenlijk te gebruiken eenvoudige lunch. Een en ander besloten met een mentale injectie voor de wedstrijd van de volgende dag. V/el nu, of het hieraan gelegen heeft weet ik niet, maar de resultaten waren daverend. Het begon met de zwaar bevochten 3-2 zege op koploper O.S.V. en werd vervolgd met de eerder vermeldde fraaie overwinningen op R.K.A.Y.I.C., H.R.G. en De Spartaan. De Koninklijke heeft ons waarschtig niets te verwijten. Beide wedstrijden tegen hen gingen voor ons verloren, terwijl de naaste degradatie candidaten aan onze zegekar gebonden werden.

Jaarverslagen | 1964 | | pagina 12