-4- A.F.C. - H.R.C. 2-2 A.F.G. - U.V.V. 1-0 A.P.C. - Hollandia 5-2 A.P.C. - O.S.V. 2-0 Doelpunten: Jos Kemna 11 - Rob DuisIQ- Wim Bouwhuis 4 - Rob Brouwer 3 - Henk van Dam 3 - Simon Kraaipoel 2 - Ben Roode 2 - Cees Bouwens 1 - John van Beynum 1 - Kees den Braven 1 en Nico van Til 1. Vertegenwoordigende elftallen: Henk ^'eiwes, Jos Kemna, Tonny van Straaten, Jaap Draaisma, Rob Brouwer en Nol Kuikens (Amsterdams Amateur Elftal) Arthur Reddering, Wim v.d. Hurk en Ger Smit (Amsterdams Zaterdag Elftal);'Ben Slaap, Pred Böhne, Jos Lonnée en Ernst Seunke (Amsterdams Jeugd Elftal) ^est best wil ik nog het afscheid van Cees Bouwens maaareren, die na de laatste competitiewedstrijd zijn actieve voetbal-loopbaan beëindigde en dit bijzonder waardig deed middels het behaalde kampioenschap. De ver eniging is hem bijzonder veel dank verschuldigd. De bijzonder snelle groei van onze vereniging kwam o.m. tot uiting in het aantal jeugdteams, dair aan de competitie deelnam. Liefst 8 A-junioren y^r' en 9 B-junioren werden ingeschreven, terwijl zaterdagmiddag 6 pupillenteams regelmatig tegen elkaar uitkwamen. Helaas moesten in de loop van het seizoen de junioren b-8 en b-9 worden terug getrokken. Een spijtig verschijnsel in een zo succesvol seizoen. De animo bij deze leeftijdsgroep laat te wensen over, waaraan tevens de opmerking kan worden gekoppeld, dat het zonder meer wegblijven bij wedstrijden van de jeugd hand over hand toeneemt. De Jeugdcommissie heeft zich over dit probleem beraden en zal voor het komende seizoen geëigende maatregelen treffen. Een heel ander geluid kan ik U laten horen over onze Junioren A-1. Voor de tweede keer in successie presteerden zij het om in de regionale competitie door te dringen. Op zichzelf al een succes te noemen. Hierbij komen bovendien de uitstekende prestaties, die zijjf in deze competie lever den. Zij eindigden bovenaan, gelijk met Ajax en Zaandijk, zij het, dat hun competitie voortijdig werd afgebroken.

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 5