-2- Ook het vierde elftal kan op een goed seizoen terugzien. Het kwam in de eindspurt juist een paar punten te kort om te promoveren. Elk jaar opnieuw zal getracht worden de des tijds verloren gegane positie in de K.N.V.B. te heroveren. Het vijfde baarde de vereniging lange tijd zorgen, doch een werkelijk formidabele eindspurt zorgde ervoor, dat er ruimschoots afstand bleef van de onderste plaatsen. Het zesde elftal kan op een behoorlijk seizoen terugzien, doch de bovenste plaats lag niet binnen het bereik. Mèt het vierde behoorde het zevende elftal lange tijd tot de kampioenscandidaten onder de elftallen, die in de af deling Amsterdam van de K.N.V.B. uitkomen. Be wedstrijd tegen naaste concurrent en buurman ASV/Arsenal 4 werd echter verloren, hetgeen de inleiding bleek tot een klein aantal nederlagen, die de titel buiten bereik brachten. Het achtste elftal bereikte een verdienstelijke vierde plaats met eveneens geruime tijd uitzicht op de titel. Ook dit jaar kwamen weer de prestaties van het negende regelmatig onder Uw oog, dank zij de schrijver's capaci teiten van hun captain Adriaansz. Een hoger team behoeft overigens niet altijd sterker te zijn dan een lager elftal, hetgeen bewezen werd door een vriendschappelijke weèstrijd tegen het tiende, welke verloren werd! Afgezien van de voetbalprestaties, is het vermelden van het tiende elftal zeker zo belangrijk. Voor het eerst in de historie van de A.P.C, werd met 10 teams deelgenomen van de competitie voor senioren, terwijl het afgelopen siezoen ook twee zaterdagmiddagelftallen in de competitie uitkwamen. Het eerste, ook wel 'saté' genoemd, werd onge slagen kampioen van haar afdelingj Een goed deel van het vierde elftal van het vorig jaar besloot zaterdag's te gaan voetballen met bovengenoemd resultaat. Ten tijde van dit jaarverslag strijden zijj! nog om het algemeen kampioen schap zaterdagvoetbal van de afdeling Amsterdam. Het tweede zaterdagteam bereikte uiteindelijk een zeer eervolle tweede plaats. Alhoewel er sprake van geweest is, onze nieuwe velden met het A.R.O.L. toernooi te openen, kon dit in de practijk niet verwezenlijkt worden, zodat dit toernooi in de toen nog oude vertrouwde omgeving verspeeld werd. Beelnemers: K.H.P.C, H.B.S., Robur Velocitas, Zeeburgia, de Spartaan, B.W.V. en B.C.G.

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 3