-13- De veteranen speelden het afgelopen seizoen vele wedstrijden o.uu tegen de Kon. H.F.C., K.I.M.Robur Velocitas, U.D., Concordia, H.B.S. e.a. Bovendien veroverden zij de eerste prijs op het jaarlijkse veteranen toernooi, ditmaal ge organiseerd door H.B.S. Al deze activiteiten zouden de schijn wekken, dat er voldoende belangstelling voor het veteranen voetbal in onze vereniging zou bestaan. Niets is minder waar. Organisator Neseker kampt te veel met af schrijvingen. Gaarne doe ik een beroep op de niet meer piep maareok niet stokoude A.P.C.-ers om de voetbalschoenen weer eens op te zoeken en deel te nemen aan het bijzonder ge zellige veteranen voetbal. Een vereniging als A.F.C, kan, afgezien van de goede relaties die de veteranen met andere oude clubs voor ons onderhouden, een veteranen afdeling domweg niet missen.' Helaas vond, door het verscheiden van Koningin Wilhelmina, hun beroemde jaarlijkse vergadering dit seizoen niet plaats. Tot slot memoreer ik U nog de bijeenkomst van de 'oude getrouwen»: De 'Zilveren Ploeg' op 7 november van het vorig jaar. Voor de jongere leden onder U zij vermeld, dat tot deze exclusieve''club' in de club' uitsluitend die leden kunnen toetreden, die 25 jaar of langer lid van de A.F.C, zijn. Onnodig te vermelden, dat het er, ook al weer voor het eerst op 'Goed Genoeg' ouderwets toeging. Ik ben thans aan het einde gekomen van dit jaarverslag, waarvan ik mij bewust ben, dat het veel van Uw geduld ge vergd moet hebben. Desalniettemin ben ik van mening, dat een z<5 belangrijk seizoen, als hetgeen achter ons ligt, waard is uitgebreid te worden vastgelegd,met verontschul diging voor eventuele tekortkomingen mijnerzijds. Hopelijk kan ik U een volgend jaar verhalen van een Landskampioen schap 1 Het komend seizoen zal zwaar worden, maar déze club met al haar enthousiaste medewerkers redt het altijd.' Rest mij nog namens het Bestuur alle leden, die, hetzij individueel, hetzij in commissieverband, hartelijk te danken voor hun krachten aan de vereniging gegeven. Ook de Ereleden en de Leden van Verdienste, die altijd met hun rijke ervaring voor het Bestuur klaar stonden zijn wij veel dank verschuldigd. Tenslotte dank aan alle leden van de A.F.C, voor het in het Bestuur gestelde vertrouwen, alsmede aan mijn mede bestuursleden voor de bijzonder prettige samenwerking, welke ik ook het afgelopen seizoen weer heb mogen onder^ vinden. van Dijk 1e Secretaris Amsterdam, 27 juni 1963 I

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 16