-11- Begin maart de definitieve dooi, hetgeen voor ons slechts het onder water zetten van de velden inhoudt. 25 Maart. Een clubavond met dames.' Zij kwamen echter niet voor ons, maar voor Leo Horn, die ons door zijn geestige verteltrant liet genieten van zijn ervaringen als scheids rechter. Groot enthousiasme van de toehoorders na afloop. Traditiegetrouw haast, werd het na afloop weer bar laat. 6 April. De eerste kampioen is binnen. Het eerste Zater dagmiddagelftal verslaat concurrent Brandweer en is on geslagen kampioen. 3 Mei. Bij een sobere pledtigheid gedenken circa 30 A.P.C.-ers, voor het eerst op 'Goed Genoeg*, de door de oorlog gevallen leden. Mag ik U de volgende jubilea van het afgelopen seizoen in herinnering roepen? Wat de A.P.C.-ers betreft noem ik U de 250e wedstrijd van Paul Meyer, de jaardagen van Jacques Kohier Sr. (60), oud spil en captain Ton Kooy (75), de Heer Romein (80). Voorts het 50-jarig beursjubileum van Jaap a Cohen en het gouden huwelijk van Daan Roodenburgh. Ook bevriende verenigingen bereikten mijlpalen: Frisia (80), Quick (N) (75), Sparta (75), de Spartaan (60), Kampong (60), U.V.V. (60) en Blauw Wit (60). A,P.C.'s Toto-Commissie heeft het afgelopen seizoen weer bergen werk verzet. Een ongunstige factor was uit den aard het wegvallen van de winter-periode, waardoor de belang stelling later in het seizoen wat afnam. Desondanks kon de commissie een zeer behoorlijk bedrag aan de penning meester overmaken. Alle leden dienen doordrongen te worden van het grote belang van de poolinkomsten. Nog te veel leden staan wel ingeschreven, doch doen niet regelmatig mee. Ook 'niet vier maar acht kolommen' is beslist geen loze kreetj Mede door de strenge winter gaf de samenwerking tussen de leden van de Stichting Goed Genoeg en meer in het bijzon der wat de velden aangaat wat moeilijkheden. Alles is uit eindelijk in der minne geregeld en zoals met alles, heeft ook onze huidige constellatie een inloop-periode nodig. Helaas geven de resultaten van A.C.C, en A.B.C, geen reden tot juichen, althans, tot dusverre. De gehele A.P.C, wenst hen bijzonder veel succes toe in de nog komende wedstrijden, opdat dit in ieder geval tot handhaving in hun klasse mag leiden.

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 14