w Voorzitter Kappelhoff stelde voor op de eerstkomende Algemene Vergadering de Heren J. Prent, D. Roodenburgh, S. de Boer en C. van Peperzeel Sr. te benoemen tot Leden van Verdienste, voor hun buitengewone inspanning bij het tot standkomen van ons nieuwe clubhuis. Zonder overdrijving mogen wij ook wel stellen, dat dit de grote dag was van ons Erelid G.Th. van Nigtevegt, dé grote man van de Stichting Goed Genoeg en de motorische kracht achter verhuizing en bouw. Een man, moeilijk te belonen, doordat hij reeds Erelid is, maar middels een blijvende herinnering geëerd, mét de wens, dat hij lang ge noeg mag blijven leven om het grootste deel van de afbetaling mede te makeni Deze bijzondere dag was ook dé aanleiding om die mensen te eren, die reeds zo vele jaren zoveel goeds voor de vereniging verrichtten en dat nog doen. Aan eerder genoemd voorstel werden toegevoegd de namen van de Heren Ct Kerker, J. Meijer, S. de Waal en W.G. Staats. Nog kwam aan alle lof en eer geen einde. Ceremonie-meester Holtzappel stelde op zijn beurt voor onze voorzitter tot Erelid te benoemen, niet alleen wegens zijn aandeel in de tot standkoming van 'Goed Genoeg', doch ook voor de vele jaren van bijzondere verdiensten, voor de A.P.C. Dit alles gebeurde o.m. in het bijzijn van Burgemeester van Hall van Amsterdam, die officieus van zijn belangstelling deed blijken. Om circa 5 uur ging het geheel in een gezellig samenzijn over, waarvan de laatste deelnemers precies 12 uur later de nieuwe sociëteit verlieten. Op Maandag 8 october vonden bovengenoemde gebeurtenissen hun afspiegeling in de pers, waarvan vele verlucht met foto's. A.P.C, haar naam heeft faam van oost naar west van zuid naar noord. Op 20 october waren onze velden voor het eerst het toneel van een officiële gebeurtenis. Voor de aftrap van de wed strijd tussen de 'Oud-Zwaluwen' en 'Oud Amsterdams Elftal' werd aan Mr. Klaasesz een cheque ter waarde van PI.28.500. overhandigd, door de pupillen in het gehele land bijeenge- voetbald t.b.v. Het Prinses Beatrix Poliofonds. De dag hierna werd de eerste officiële wedstrijd van ons eerste op 'Goed Genoeg' gespeeld en wel tegen de Kon. H.P.C. Alleen al voor de penningmeesters is het waard deze dag te boekstaven. Uitverkocht huis.' Het is nu gemakkelijk te zeggen, dat de 1-0 nederlaag van toen ons niet deerde.A.P.C, stond deze dagen wel in de belangstelling. Bij genoemde wedstrijd was de radio present, alsmede Bondspraeses Schröder en secretaris Brunt.

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 12