-7- Op 22 juni werd de Algemene Ledenvergadering gehouden op ons oude clubhuis, waarbij circa feO leden aanwezig waren. Het Bestuur bleef onveranderd gehandhaafd. Door het zich niet herkiesbaar stellen van de Heer F. Heineman kwam een functie vrij in de Elftal-Commissie A, welke door de Heer Th. van Emden werd ingenomen. Door het overgaan naar de commissie A van de Heer van Emden kwam zijn gelijke fun ctie in Elftal-Commissie B vrij, welke eerst op 25 sep tember werd ingenomen door de Heer W. van Oort. De overige leden van de Elftal-Commissie B stelden zich allen her kiesbaar. Elftal-Commissie C (de Jeugdcommissie) bleef onveranderd gehandhaafd. De plaats van de Heer Bonkink, welke zich niet meer be schikbaar stelde, in de Enquête-Commissie werd ingenomen door de Heer N. Leloux. Door het reglementair aftreden van de Heer A. Waayer kwam de Kas- Archief Commissie te bestaan uit de Heren T. ten Oosten, A. v.d. Valk en A. Mets met als plaatsvervangende leden de Heren W. Brusse en A. Waayer. De Pers- Propaganda Commissie bleef, evenals de Toto- Commissie ongewijzigd gehandhaafd. Door het bedanken van de Heren C. van Peperzeel en J. de Vries kwamen 2 functies vacant in de Clubavond-Commissie. De Heer G. Nijman werd benoemd, zodat tijdens het afgelopen seizoen de Clubavond-Commissie uit slechts 2 man bestond. Voorts werd het voorstel tot afschaffing van art. 81 lid b van het Huishoudelijk Reglement (het houden van een tweede jaarvergadering) aangenomen. Het Bestuur vergaderde het afgelopen seizoen 13 keer, waar van de vergadering op 18 october historisch genoemd mag worden. Het was n.1. de eerste keer, dat deze in de nieuwe sociëteit gehouden werd, waarbij liefst zeven Ereleden aan wezig waren. Ook bij de overige vergaderingen gaven steeds enige Ereleden acte de présence. In het afgelopen verenigingsjaar ontvielen ons de donateurs Stallmann en de Kat. Op 2 maart ontviel ons, na een slopen de ziekte, onze terreinknecht Herman Zonderman op de leeft ijd van 67 jaar. Bijna 12£ jaar lang diende hij onze club op een voorbeeldige wijze. Op 31 mei j.1. had onze vereniging in het totaal 1.109 leden, waarvan 357 werkende leden, 357 jeugdleden en 395 donateurs. "e snelle groei wordt voor een goed deel verklaard door onze huidige fraaie accóTnodatie, alsmede de steeds verder voort schrijdende bebouwing van Buitenveldert. Vooral het aantal donateurs steeg opmerkelijk met meer dan 100. Op 1 october werd de laatste clubavond aan de Zuidelijke Wandelweg gehouden en de aanwezige leden zorgden voor een ge animeerd slot. Precies éé*n week later kwamen de bezoekers van clubavond voor het eerste bijeen op 'Goed Genoeg'. Tot aan de

Jaarverslagen | 1963 | | pagina 10