-3- Zeeburgia A.E.C. 1-2 O.V.V.0. - A.P.C. 1-2 Schoten A.P.C. 2-0 A.P.C. - Aalsmeer 0-3 A.P.C. R.K.A.V.I.C .5-2 A.P.C. - Baarn 2-2 Aalsmeer A.P.C. 2-3 A.P.C. Ripperda 3-2 D.W.V. - A.P.C. 0-1 J.S.V. - A.P.C. 0-2 A.P.C. - Celeritudo 3-1 Hercules - A.P.C. 3-0 Tot zoverre dit grandiaoze seizoen van ons eerste, waaraan de volgende spelers medewerkten Hubert Briedé", Henne Boskamp (captain), Kees Bouwens, Paul Meijer, Elbert Tak, Rokus Hoogendoorn, Co Onsman, Henk van Dam, Wim Bouwhuis, Rob Duis, Tonny Beekman, He/nk Teiwes, Jip Vogel, Prans Kat, Eddy Blote, Rolf Leeser @ar,Benny Roode. en Henk v.d. Bergh. De goede resultaten vonden ook hun afspiegeling in de verkie zing van enkele onzer spelers in vertegenwoordigende elftallen, zoals het Nederlandse Amateur Elftal, het Zwaluwen Elftal, Amsterdams Amateur Elftal en het Nederlandse Studenten Elftal. Deze spelers waren Rokus Hoogendoorn, Henk van Dam, Elbert Tak, Robbie Duis en Henne Boskamp. Het tweede elftal had een zeer goede start en wist zich aan vankelijk goed aan de top van hun afdeling te handhaven, met lange tijd een redelijke kans op het kampioenschap. Opmerke lijk was het grote aantal gelijke spelen, dat zij behaalden, welke mede echter tot veel puntenverlies leidden. Desalniette min een zeer verdienstelijk seizoen, evenals ons Derde elftal, dat na een zwakke start een goed middenseizoen beleefde, met eveneens, zij het een kleine, kans op het kam pioenschap. Ook hier bleek het laatste deel van de competitie te zwaar om de hoogste plaats te bereiken. A.P.C. IV is geruime tijd het zorgenkind van de Sub-Commissie A geweest en lange tijd zag het er naar uit, dat dit elftal onontkoombaar op de laatste plaats zou eindigen. Dankzij aller inspanning en versterking van het elftal, wisten zij zich toch in de reserve eerste klasse van de afdeling te handhaven. Ook A.P.C. V behoorde geruime tijd tot de kanshebbers van hun afdeling. Vooral in het begin van de competitie werden goede resultaten behaald, waarna geleidelijk afzakking volgde, mede door de versterking van het in nood verkerende vierde. A.P.C. VI herstelde zich na een zwakke start voortreffelijk

Jaarverslagen | 1961 | | pagina 4