-9- gericht aan de jeugd van A.P.C., welke een opwekking bevatte tot deelname aan één van beide zomersporten. A.C.C, bestond dit jaar 40 jaar, waarvan o.m. een fraai ge denkboek, alsmede een klinkend feest op 4 maart j.1. getuig den. Beide verenigingen spelen op het moment van samenstelling van dit verslag een leidende rol in hun afdeling, waarbij wij de hoop uitspreken, dat A.C.C, zich aan het einde van het cricket seizoen kampioen van Nederland mag noemen en dat A.B.C, het voorbeeld van A.F.C, zal volgen, door zich in de hoofdklasse van de K.N.H.B. te spelen. Bouwplannen voor en verhuizing naar ons nieuwe complex "Goed Genoeg11 nemen steeds vastere vormen aan. Hierbij dient zeer zeker het vele werk verzet door het Dagelijks Bestuur van de Stichting "Goed Genoeg" genoemd te worden. Vele leden namen het nieuwe complex reeds in ogenschouw en als alles geoed gaat, zullen wij ons tweede seizoen als 1e klasser op onze nieuwe velden beginnen. Het Srainingsfonds o.l.v. de steeds aktieve Heer de Waal mocht weer vele bijdragen ontvangen, middels de bij alle leden zo bekende bus aan de controle bij de thuiswedstrijden, bereidwil lig onder de aandacht gebracht door de Heer van der Velden Erdbrink. Veel woorden van lof zijn al geuit over onze trainer de Heer G. van Dijk. Het buitengewone succes, dat hij met ons eerste elftal behaalde, spreekt boekdelen. Hij wist zich bizonder snel aan te passen aan de speciale A.P.C, sfeer en zat binnen de kortst mogelijke tijd midden in het verenigingsleven. Zijn ruime belangstelling richtte zich niet alleen op het hoog ste team,; doch strekte zich -gfètsx uit over alle elftallen. Een zware/taak staat hem ongetwijfeld het komende seizoen te wachten, maar gezien het grote vertrouwen dat hij geniet, doefc ons zonder meer, ook voor het komende seizoen, hoopvol stemmen. Ook terreinknecht Zonderman verrichtte uitstekend zijn taak. Helaas heeft een operatie hem, gelukkig tijdelijk, uitgescha keld. Hij werd door zijn zoon prima vervangen en ook onze restaurateur de Heer Bakker heeft menige zorg aan onze velden besteed. De Heer Bakker is een ieder bizonder èympathiek en wi j hebben reden om aan te nemen, dat hij op een gunstig seizoen kan terugzien. Ook hij droeg zijn steentje bij tot de bizondere prestaties van ons eerste, gezien de vaak buitengwoon gezel lig verlopen trainingsavonden. Helaas moest Schakelredacteur Jan Steensma wegens studie zijn zo voortreffelijk vervulde functie neerleggen. In de Heer A. Waayer werd een waardig opvolger gevonden en zo kwam ons

Jaarverslagen | 1961 | | pagina 14