-7- het reeds in de aanvang var/dit verslag gememoreerde overlijden van Ere-lid en Bestuurslid E.W. van Teunenbroek. Het ledental van de A.P.C, bedroeg op 31 mei j.1. 889, waarvan 303 werkende leden, 309 jeugdleden en 277 donateurs, alhoewel deze aantallen sinds kort stijgende zijn, e.e.a. verband hou dende met ons nieuw verworven eersteklasser-schap. De clubavonden werden t/m 16 januari van dit jaar gehouden bij CaféVRestaurant van der Raay en m.i.v. 23 januari in Café* Neutrail aan de Amstelveenseweg. Bij eerstgenoemde was men nooit "entre-nous", terwijl bij "Neutraal" de beschikking werd verkregen over een aparte lokaliteit, waaraan de verschillende eerst wel even moesten wennen. De kienmiddag voor de jeugd werd dit jaar op 10 december gehou den met 111 deelnemertjes, hetgeen minder was dan vorig jaar, doch beslist geen afbreuk deed aan het luidruchtig bedrijven van het kienspel. Op 23 december was de beurt aan de ouderen. De avond verliep in zeeg. geanimeerde stemming. Opvallend^ was de teruggang van het aantal oudere leden en de overeenkomstige toename van de jongere senior leden. Voorts werd op 8 december een zeer ge slaagde één-pans maaltijd op ons clubhuis gehouden voor het 1e en 2e elftal, Bestuur en Ere-leden, van welke laatste liefst 7 acte de pré*sence gaven. Een avond, die bizonder 1 aat, of vroeg zoals U wilt, eindigde, mede door het geslaagde op treden van St. Nicolaas. Het Nieuwe Jaar bracht ons de traditie getrouw Thomasvaer en Pieternel met een buitengewone wens, waarvoor de samensteller, dit maal Bofe Wildeboer, alle lof verdiende. De auteur van voorgaande wensen, de Heer a Cohen kon helaas door ziekte niet voor de redactie zorgdragen» De sixes werden deze keer overgeslagen door de bar slechte toestand, waarin onze terreinen zich bevonden. Een feit, waar mede wij dit seizoen meer dan ooit te maken kregen, getuige de vele afgelastingen en het laat eindigen van de competitie. Op 18 januari vierden wij onze 66e verjaardag middels het Jaardiner in het Apollopaviljoen, waar liefs 77 Heren aanwezig waren, waaronder Ere-lid Charles Lungen. De Nobel prijs werd toegekend aan Henk van Teunenbroek en Ben Slaap, beiden voor hun buitengewone, extra, werk in het belang van de jeugd ver richt. Op 15 maart bezochten de spelers van het eerste, het Bestuur en de Elftalcommissie met hun dames de toneelvoorstelling "Troeleke", daartoe uitgenodigd door de Heer Boskamp Sr., een gebaar, dat veel waardering vond. Als extra attractie konden zij thans de verrichtingen van de captain van het eerste op het toneel gadeslaan.

Jaarverslagen | 1961 | | pagina 12