-6- Het verenigingsleven begon, zoals gewoonlijk, met de Algemene Vergadering op 17 juni 1960 in het American Hotel. Het Bestuur bleef onveranderd, m.u.v. 2e penningmees ter H. Pielage, die zich niet herkiesbaar had gesteld. In zijn plaats kwam de Heer H.0. van Rijn. In de loop van het jaar, deden zich nog de volgende mutaties voor: per 20 december 1960 trad de Heer G.J.M. van Poorten, wegens drukke werkzaamheden, tussentijds af als 2e secretaris en in zijn plaats werd de Heer J.L. van Dijk gekozen. Door het overlijden van de Ie secretaris, de Heer E.W. van Teunenbroek, ontstond voor deze functie een vacatu re. Hierin werd voorzien door de benoeming van de 2e secretaris tot 1e secretaris, terwijl de Heer A. Red dering tot 2e secretaris werd gekozen. De Heer F. Heineman werd benoemd tot lid van de elftal commissie door het zich niet herkiesbaar stellen van de Heer J. van Nek. De sub-commissie A bleef ongewijzigd, evenals de sub commissie B. Van deze laatst genoemde commissie trad de Heer J. v.d. Weide tussentijds af, in wiens plaats de Heer N. Kalsbeek werd gekozen. Be enquête-commissie bleef ongewijzigd, m.u.v. de Heer H. 0. van Rijn, die vanwege zijn verkiezing in het Bestuur, niet herkiesbaar was. In zijn plaats kwam de Heer H. Pie lage. Door het reglementair aftreden van de Heer A. Mets, kwam de samenstelling van de Kas- en Archief-commissie er als volgt uit te zien de Heren W. Brusse, A. Waayer, T. ten Oosten en A. v.d. Valk. De pers- en propaganda-commissie bleef onveranderd gehand haafd. Gedurende het seizoen traden echter de Heren R. Leeser en L. Joling tussentijds af. De Heer J. Meijer werd als nieuw lid aan de commissie toegevoegd. De clubavond-commissie bleef onveranderd gehandhaafd. Ie tweede Algemene Vergadering werd op 28 september in ons Clubhuis gehouden, waarbij 61 l#den en 7 donateurs aanwezig waren. Tijdens deze vergadering werden de leden, bij monde van de Voorzitter, voorgelicht over de a.s. verhuizing naar ons nieuwe complex. Het Bestuur kwam het afgelopen jaar 11 maal bijeen, met regelmatige aanwezigheid van verschillende Ere-leden. Ken merkend van Uw Bestuur is de algemene verjonging. De gemid delde leeftijd ligt thans op ca. j$4 jaar. Dit jaar gingen enkele prominente A.E.C.-ers van ons heen: op 20 september 1960 donateur B.A. Sweres, op 30 september 1960 Ere-lid en oud Bestuurs-lid J.E.R. Nestelroy, op 28 februari 1961 A.E.C.-Ridder A. Helmig en op 18 maart 1961

Jaarverslagen | 1961 | | pagina 11