-_4_3 Ook de Enquêtecommissie heeft wederom veel en belangrijk werd geleverd. Vele aanmeldingen kwamen binnen, zodat zij ook vele bezoekjes bij adspirantleden hadden af te leggen. De Pers- en Propagandacommissie heeft enkele geslaagde avonden op haar naam staan, zoals het jaarfeest, de Oudejaarsavond, terwijl bovendien het verschijnen van ons goede, trouwe clubblad, "De A.P.C.-Schakel" aan haar is toevertrouwd. Ook dit seizoen zagen 11 nummers het licht, waarin op deskundige wijze het wel en wee van onze A.P.C, werd weergegeven. Wij hebben dit jaar niet zoveel adver tenties in het Bulletin kunnen ontdekken als het jaar hiervoor. Mogen wij hiervoor nog even de aandacht vragen? Alle beetjes helpen, Heren De Clubavondcommissie, mee^in het bijzonder de Keren Nesenberend en de Vries, heeft dit seizoen uitzonderlijk werk ver richt. Inderdaad hebben wij een geschikte gelegenheid in "De Amstel" gevonden voor onze Clubavond, maar dat deze Maandagavonden een succes zijn geworden, is voor een niet gering percentage aan de ftSSWiSg^e^dèfi^vSfSgftuiSiiff^Sïê wï3nSeH§ï^bl|gen-vail-anae?e verenigingen lezen, constateren wij daaruit, dat het verenigingsleven tengevolge van het niet bezoeken van de clubavond iets minder dan dood te noemen is. Dat het dus belangrijk is het bezoeken van de clubavond te stimuleren, zal ons hieruit wel duidelijk zijn. Mogen wij slechts hopen, dat ook alle clubavondbezoekers zoveel mogelijk deze commissieleden in hun pogingen de Maandagavond tot een succes te maken, zullen steunen. De Kascommissie heeft extra werk moeten verrichten en nog wel op korte termijn in het begin van het jaar, door het plotseling verscheiden van onze vorige Penningmeester. Het werd echter op de hen bekende en rustige wijze vlot afgewerkt» De Poolcommissie, onder leiding van de Heren Bonkink en J.P. Scheepstra en geassisteerd door Arnold Bossk, was elke Vrijdag en Zaterdag in touw om de verschillende poolformulieren te verzamelen en de gelden af te dragen aan de K.N.V.B., respectievelijk voor de A.P.C, te incasseren. Het totaal aan deelname van onze leden en donateurs b&eef echter benenden de verwachtingen. Voor diverse vereni gingen is dit een zeer belangrijke bron van inkomsten geworden. Dit kunnen wij helaas nog niet zeggen; de totale poolopbrengst zal slechts de P. 2.000,benaderen» Ook Max de Bruin, door lichamelijke omstandigheden gehandicapt actief aan deze werkzaamheden deel te nemen, draagt toch nog bij deze werkzaamheden zijn steentje bij. De Stichting "G-oed G-enoeg" kan helaas de werkzaamheden nog niet voldoende ontplooien, aangezien ons Gemeente Bestuur nog geen definitieve mededelingen heeft gedaan omtrent de datum van de ver huizing naar onze nieuwe terreinen, alsmede de definitieve plaats van vestiging. Niettemin is ons kEiaas bekend, dat de Stichting toch regelmatig contact onderhoudt, ook met de diverse gemeente-instanties» Het Bulletin verscheen 41 maal elke week prompt op tijd dankzij enkele getrouwen, die gelukkig bereid olijven wekelijks hun steentje bij te dragen in het belang van elke speler en lid. Het totale aantal leden per 31 Mei 1958 bedraagt 867, verdeeld als volgt: 15 Ereleden, 6 Leden van Verdienste, 277 werkende leden, 75 Junioren A, 116 Junioren B, 141 welpen en 237 donateurs. Dit is, vergeleken bij vorig jaar op dezelfde datum, een toename van 37 leden, zodat wij kunnen constateren, dat de stijgende lijn, die vorig jaar was ingezet, zich blijft voortzetten. Met trainer van Dam is gebleken, dat het Bestuur en de Elftalcommissie een goede greep hebben gedaan. Bovendien zijn ook de spelers met hem ingenomen. Terreinknecht Zonderman verricht zijn werk op de hem bekende rustige wijze, zoals wij dit nu reeds een aantal jaren van hem gewend zijn. De Heer Adema, onze restaurateur van het Clubhuis, heeft inmiddels zijn proefjaar bijna beëindigd. Wij geloven, dat hij een druk, maar ook een alleszins winstgevend jaar achter de rug heeft. Zowel- de Heer Adema, als ook de A.P.C, zullen zich in de allernaaste toekomst dienen te beraden of het contract gecontinueerd zal moeten worden. -5-

Jaarverslagen | 1958 | | pagina 5