Het A.P.C, bulletin ontving U ook dit jaar trouw elke week in Uw bus, dankzij enkele trouwe A.F.C.ers, die hiervoor elke week gedurende enkele uren in touw zijn. Ons Clubhuis, voor de laatste maal onder leiding van de familie v.d. Pijl, bood ons dankzij genoemd echtpaar, wederom tal van gezellige uren. Mogen wij slechts hopen dat als straks onze nieuwe gérant zijn intrede heeft gedaan, de Heer en Mevrouw v.d. Pijl zo nu en dan de Wandelweg nog zullen weten te vinden. Hartelijk dank voor het vele, dat U ons in een reeks van jaren heft geboden. Terreinknecht Zonderman deed wat hij kon. Hij is miooohion niet gemakkelijk maar fiat ^ijn-w^- oek niet en wij hebben ze slechter gehad^^tcT Onze beide dochters A.B.C, en A.C.C, maken ons inziens momenteel 'een^^? moeilijke tijd door. De verrichtingen van het eerste elftal van A.C.C, en het eerste negental van A.B.C, blijven onder de maat en vooral voor A.C.C. dat het zo goed gewend was, lijkt ons dit een zware overgang. Hoe het ook zij, wij wensen zowel A.B.C, als A.C.C, veel succes in de huidige competi tie en vooral A.B.C, sterkte, want nu de Honkbal Bond aan het eind van dit seizoen een Eredivisie gaat instellen, zou degradatie niet een teruggang van een klasse, doch van twee klassen betekenen! De samenwerking tussen Bestuur en de onderscheidelijke Commissies was zeer goed en de discussies werden op prettige wijze gevoerd. Ik ben thans gekomen aan het einde van dit Jaarverslag, hetgeen ik ge tracht heb zo kort mogelijk te houden. Mocht door mij iets vermeldenswaar- digs over het hoofd zijn gezien, dan bied ik U reeds bij voorbaat hiervoor mijn excuses aan. Rest mij nog mijn mede-bestuursleden, alsmede alle Commissieleden hartelijk dank te zeggen voor de prettige samenwerking en de steun van hen ondervonden en de leden wederom voor het in mij gestelde vertrouwen. AMSTERDAM, 27 Juni, 19/ unenbroék, Secü/etaris--.

Jaarverslagen | 1957 | | pagina 8