- 12 - Naast de feestelijkheden, ons Zestigjarig Bestaan betref fende, hadden wij natuurlijk de gebruikelijk festiviteiten zoals de altijd drukbezochte Kienavond, ditmaal op 23 December 1954 in ons Clubhuis. Dit jaar voor het eerst niet meer voor het voetlicht gebracht door de onvolprezen Jan Snelleman, doch door o.a. Hans Schooneveldt, Coen Colijn en Jan Suurbeek. Op 1 Januari 1955 de traditionele Nieuwjaarsreunie met Thomasvaer en Pietemei, op rijm gebracht door onze Voorzitter en, tengevolge van een droevige verhindering van W.v.d. Marel, voorge dragen door Tonny a,Cohen en Jan Snelleman. Op drie hoofdfiguren op deze das hadden wij twee invallers. Maar wat voor invallers! De Nieuwjaarswens was voortreffelijk geschreven en werd even voor treffelijk voorgedragen. Na afloop natuurlijk weer een zeer geani meerde stemming, zodat het, hoe kan. het anders, laat werd. Ook dit jaar werd de Nieuwjaarsreceptie bij de Rurgemees- ter van Amsterdam in het Stedelijk Museum bezocht door twee Bestuurs leden. De autorallye werd evenals vorig jaar verreden door A.F.C.- ers, dig, tengevolge van andere omstandigheden niet die belangstel ling had, die wij ervan, verwachtten, resp. die de organisatoren van deze rallye verdienden. Want inderdaad was deze autorallye, misschien wat te lang van tijd, uitstekend door de Pers- en Propagandacommissie ge o rgani seerd De A.P.0.-familie werd wederom uitgebreid door vele verlo vingen, huwelijken en geboorten en wij geloven, dat U wel met ons eens zult zijn, dat wij met deze simpele vermelding kunnen volstaan. Re Families van Nek en a Cohen herdachten hun 25-jarig huwe lijksfeest, terwijl Jan v.d. Pijl inmiddels het feit herdacht dat hij 2 5 jaar aan de A.P.C, verbonden was. Dr hofstee vierde zijn 40-jarig ambtsjubileum, terwijl Henk Esser zijn 60-ste en Jan van Sesse] zijn 70-ste geboortedag herdacht. Helaas ontvielen ons ook dit jaar enkele leden. Allereerst op 13 October 1954 ons Erelid Pons de Vilder. Het zal U allen bekend zijn wat wijlen de Heer de Vilder voor de A.P.C, en omgekeerd wat de A.P.C, voor hem, betekende. A.P.C, was hem veel verschuldigd. Trots Bijn drukke werkzaamheden bezocht hij nog vele malen de Bestuursver gaderingen en had nog zeer veel belangstelling voor het wel en wee yan onze A.P.C. Op 26 November 1954 overleed Mr Jan Reinders, een man die meer belangstellingeer cricket tan voor voetbal had. Zijn heen gaan betekende dan ook voor de A.C.C, een gevoelig verlies. 31 December 1954 ging van ons heen Marius Bakker. De man die voorheen op vroegere xeestjes in de A.P.C, vele malen een belangrijk aandeel had, doch aan het verenigingsleven zelf geen deelnam. En tot slot op 5 FeWri 1955 ontviel ons onze Donateur Daaf Woudstra, die „eer bekendheid verwierf in de Korfbalwereld. Zij Allen Pusten In Vrede.

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 13