9 - Gezien het feit, dat thans in de veranderde voetbalstruc- tuur in ons land nog rneer aandacht aan de Jeugd zal moeten worden besteed dan voorheen, organiseerde het Bestuur in ons Clubhuis een avond voor de ouders van onze Jeugdleden, waar een lezing werd ge houden door Drs R. Sehoufour over het onderwerp "Tvtoeilijkheden bij de rijpende en rijpere jeugd". Dit was niet alleen een leerzame avond voor de ouders, maar bovenal zeer interessant. Plm. 70 perso nen toonden door hun aanwezigheid, dat zij de lezing en derhalve het initiatief van het Bestuur op zeer hoge prijs stelden. Het ligt in de bedoeling dergelijke lezingen in de toekomst meer te doen plaats vinden Thans willen wij dan het oog richten op het verenigingsle ven zelf in het afgelopen seizoen. Op dit punt hebben wij uitzonderlijke resultaten bereikt. Zoals wij reeds in het begin van dit Jaarverslag memoreerden, nam ons Zestigjarig Bestaan een belangrijke plaats in ons verenigings leven in, ja misschien in ons privé leven. Ons Ere Com^ité", de Heren Jac van Ooy, D. Bessem en J.N. Holtzappel, het Peest Comité*, bestaan de uit de Heren J.H. Esser, W. Brusse, J.H. Wijnand, W. v.d. Marel en de regisseur van onze Revue "A.P.C, in Diamanten f^oed", J a Cohen waren reeds driekwart jaar van tevoren doende, ons feest voor te bereiden. De Dames en Heren, allemaal A.P.C.-leden, mede-spelers aan onze 'Revue, repeteerden tweemaal per week in de Foyer van het Olympisch Stadion, welwillend aan ons ter beschikking gesteld door de Directie van het Stadion, terwijl wij alle mogelijke steun van de pachter, de Heer Heynmochten ontvangen. Voor ons nageslacht, is het misschien wel prettig later de namen van de deelnemers aan de Revue te kunnen naslaan. Hier volgen ze dan: Allereerst de auteur, regisseur en wat al nog niet rneer, de Heer J. a Cohen, of zoals U wilt Jack Junior. Verder de Dames Miep Hauber, Tonny a Cohen, fins a Cohen, Wil Brugman, Wil van Nigtevegt, Loes Stallmann, Zus Sulver, Rietje Leloux, Jopie v.d. Valk, Lotte Bessem, Diny Briedê', Alie Buitenhuis, Renny Kaspers, Kinnie Koffieberg, Peter Kohier, Hanny Meilegers, Jeanne Meilegers, Tonny Meilegers, Herma Steensma, Marian Voorneveld, Corrie Wiggemansen, Lotte Nesenberend, Elly Schagen, als mede de Heren Willem v.d. Marel, Henk Lohmann, Cor Bogaert, Wil Bröm- melcamp, Nico Leloux, Karel Nesenberend, Theo van Nigtevegt, Jan Snelleman, Jan Steensma, Henk van Teunenbroek, Tonny v.d. Valk, Jan Vermeulen, Teun Wiggemansen, Tom Hakker, Gerrie Stallmann, Hans Schooneveldt, Jacques Kohier, Otto Sterman, Karel Prior en ons Jeugd lid Gerrie Hinrichs. Ons Orkest stond onder leiding van Nico Kaspers met medewerking van o.a. Teun van Veen Jr, terwijl de decors en rê- quisiefcen uit eigen atelier vervaardigd werden onder leiding van Wim Staats. Aan deze deelnemers werden de Dames Miei) Woudstra, Toot je van Nek en Til v.d. Marel toegevoegd, die voor de custuums en alle andere mogelijke zaken zorgdroegen.

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 10