NETTE EN NUTTIGE NOTULEN NOTITIES. ind goed al goed. Zo is het met onze A.F.C. ook. We hebben een bewogen seizoen achter de rug wat het eerste elftal betreft, met tegen het eind het degradatiespook in zicht, doch na onze overwinning op Helder (2-1), zij het dan onder protest van Helder, en nu zeker na onze overwinning op O.S.Y. met 3-0 (Zondag j.1.) is aan alle spanning een einde gekomen en is zelfs het protest voor ons van geen belang meer. Nu ik dit schrijf, maak ik van deze gelegenheid gebruik onze vrienden in den Helder voor de resterende wedstrijd veel succes toe te wensen, Hsmsz Tuk «ft Eng te meer daar het mijns inziens zeer teleurstellend zou zi$ti /voor tengevolge van een/tams. velen dubieus doelpunt het slachtoffer te moeten worden. Bepaald grappig is het, dat de competitie-leiding veel haast had met de wedstrijd~0.S.V.-A,F.C.dat deze wedstrijd zelfs op de dag van de interlandwedstrijd Belg18-Holland gespeeld moest worden, met het *w resultaat, dat A.F.C, de enige vereniging is, die in deze afdeling uitgespeeld is en de resterende wedstrijden in deze afdeling eerst op 14 en 20 April gespeeld zullen worden. Tan uitstel wilde men persé niet vreten, Enfin, we zijn nog steeds amateurs. Ook voor onze andere K.N.V.B.-elftallen hebben wij niets te vrezen, zodat alles nog ten goede is gekeerd. Zelfs besloot het vierde elftal de competitie door een klaterende overwinning op Schinkelhaven 2 (6-0), terwijl het derde een bescheiden 1-0 zege op Zeeburgia 3 als oompetitie-sluitstuk koos. Op 16 Maart j.1. speelden wij thuis een friendly game tegen wel heel oude vrienden, n.1. D.F.C. De uitstand kwam met 5-1 voor de Dordte- naren. De uitslag doet niet terzake. Hoofdzaak was het elftal een prettige wedstrijd te doen spelen met enkele invallers. Hierin zijn de Heren zeker geslaagd. De wedstrijd was prettig en ook prettig was dat wij deze oude kennissen weer eens op bezoek hadden. Onze spelers Dick Disselkoen en V/im Feldmann, gekozen voor het Amster dams elftal voor 1? Maart, stelden hun plaats in dit elftal vrijwillig ter beschikking om fit te blijven voor de voor ons zo belangrijke •wedstrijd tegen Helder. Een prima geste van deze spelers, die zeker door onze leden zeer gewaardeerd werd. Bravo Heren! Personalia. 12 Maart j.1. herdacht Max de Bruin zijn zestigste geboortedag en op 23 Maart I932 Jaques van Ooij, ons Erelift, zijn zeventigste jaardag. ij wensen deze Heren nog vele jaren in goede gezondheid met allen die hen dierbaar zijn. Helaas hebben wij ook nog enige droeve gebeurtenissen te melden. T.w. het verscheiden van de Heren J.H. Nestelroy, donateur en vader van ons Erelid en J.H. Ascherman, eertijds speler van ons eerste elftal. Dat zij rusten in vrede. Lge tijd geleden hebben wij diverse oudere A.F.C.-ers per schrijven verzocht ons de datum van hun lidworden onzer vereniging hk en geboor tedatum te willen mededelen. Helaas hebben wij nog niet van alle Heren deze gegevens ten behoeve van onze carthotheek mogen ontvangen. Mogen wij deze alsnog dezer dagen tegemoetzien? Bij voorbaat onze hartelijke dank. In de afgelopen maand is het het Bestuur gelukt na een prettige be spreking met de Philips Directie onze verouderde terreinsverlichting tegen geringe kosten voor een modernere te remplaceren.

Jaarverslagen | 1952 | | pagina 15