„-„11.- Jubilea van bij ons bevriende clubs zijm Hercules (70 jae.r)s Titesse (60), BlauwWit (50), V.V.A. (50), Meerlandia (50), Watergraafsmeer (40), V.S.V. (4o; B.W.V. (40) en Stormvogels (40 jaar). Ook Velox herdacht zijn 50ste levensjaari Ook dit jaar trok onze Enquêtecommissie er weer op uit om de diverse adspiraat- leden te bezoeken, doch ook thans functioneerde deze Commissie niet zoals wij dit gaarne zouden willen. De aanmeldingsformulieren blijven over het algemeen veel te lang bij het Secretariaat dezer Commissie» Of dit nu aan de Secretaris Ben Bonkink ligt, of dat de diverse leden niet voldoende beschikbaar zijn om bezoeken af te leggen, feit is dat zowel bij de 2e als de Ie Secretaris hier over het afgelopen jfear klachten zijn binnengekomen. Het zou prettig zijn, als de Heren de Bruin en Bonkink deze materie eeivs onder het oog konden nemen om het volgend seizoen tot een beter functioneren van de Enquêtecommissie te komen. Onze Schakel, dit jaar onder Redactie van de altijd tot helpen klaarstaande Vic-Voorzitter Nico Holtzappel, verscheen evenals voorgaande jaren wederom prompt iedere maand. Copie voor onze Schakel kwam de ene maand wel eens beter binnen bij de Redacteur dan de andere, doch er zijn ook maanden ge weest, dat Nico de copie moest beknotten. Naar mij ter ore is gekomen, is onze Redacteur thans doende de Schakel komend seizoen weer zijn oude aan zien te hergeven» ^fcet het Bulletin hebben wij het afgelopen seizoen ook weer de nodige moei lijkheden gehad, alhoewel de leden daar uiteraard niets van bemerkt hebben. U ontving het Bulletin iedere week prompt en gedurende het laatste halfjaar zelfs in de eerste helft van de week, wederom dankzij Nico Holtzappel. Hoe wij het momenteel voor elkaar boksen zullen wij U niet verraden. Hoofdzaak is, dat U het Bulletin thuis krijgt en dat dit vroeg in de week is. Ons ledental is met ruim 50 toegenomen» Volgens de Ledenlijst per 31 Mei 1952 bestaat onze Vereniging thans uit: 14 Ereleden, 289 Werkende leden, 296 ondersteunende leden, 83 Junioren en 146 Adspiranten. Vorig jaar was ons totaal 773 leden en thans 828. Trainer Sluyk heeft ook druk werk gehad. Over het algemeen werd de training druk bezocht en is gebleken dat het van veel belang is, dat wij elke dag en de gehele dag over onze trainer beschikken kunnen. Diverse afspraken werden met hem gemaakt en zelfs des morgens in alle vroegte wordt er thans door Sluyk getraind met enkele van de aller-enthousiastete leden. Zelfs nu de avondtraining gesloten is, wordt er nog elke morgen door een aantal spelers onder zijn leiding vanaf ongeveer 6 uur tot plm. 8.30 uur- getraind en wij hebben reeds in de afgelopen oefenwedstrijden kunnen constateren dat deze ^spelers in technisch opzicht ook werkelijk iets vooruit zijn gegaan. De Nieuwe Elftalcommissie zou ik echter attent willen maken op het zeer belang rijke theoretische gedeelte, hetwelk mijns inziens nog te weinig onder de loupe is genomen. Ook voor terreinknecht Herman Zonderman is als altijd op het A.F.C.-complex weer veel werk aan de winkel geweest. Het is echter gelukkig dat deze man onder leiding van Siem de Waal staat, die ook overdag, samen met de Heer v/d Pijl zijn werkverdeling regelt, aangezien dit ook weer geen man is, die eigen initiatief heeft om zijn werk in te delen en die ziet welke werkzaamheden verricht dienen te worden. Juist op dit moment krijg ik een telefoontje dat het Zaterdagmiddagelftal in de finale om de A.V.B.-beker de wedstrijd tegen S.N.L32 met 2-o heeft ver loren. Jammer, doch het is een prestatie dat deze oude voetbalrotten het zover gebracht hebben, te meer als IJ weet dat ze de laatste wedstrijden ge speeld hebben tegen eltallen, die in de Eerste Klasse van de Zaterdagmiddag competitie uitkomen en in de laatste 8 dagen 3 wedstrijden hebben moeten spelen. Dit is dan tevens het enige resultaat van door de door ons ingeschre ven elftallen gespeelde bekerwedstrijden. Alle andere elftallen waren reeds met de eerste ronde of de herkansingsronde uitgebekerd, Bravo Zatten! Ook het Corps Diplomobile heeft de A.E.C, wederom het afgelopen seizoen on schatbare diensten bewezen» Toen half November bleekm dat de animo voor dit Corps begon te verflauwen, gaf Jb. van Nek onmiddellijk zijn assistentie aan Teun van Veen en tezamen bereikten deze Heren, dat bij uitwedstrijden van ons eerste elftal diverse wagens tot onze beschikking stonden, zodat

Jaarverslagen | 1952 | | pagina 12