Broeksmit dankt voor de tot hem gerichte woorden en meent deze niet zonder meer te kunnen aanvaarden, daarom meent hy niet te mogen nalaten, zyn mede- coiuiniessieleden Sanders en van Nek hierby te betrekken alsook den Heer Nic Scheepens. Tenslotte zegt hy zyn de successen grootendeels te danken aan gezamelyk werken. Vervolgens schildert Broeksmit de verdienste van Galavazi en wyst de vergadering er op, dat Galavazi een groot aandeel in onze suces- sen heeft gehad, waarvoor hy hem by deze dank brengt. Voorts brengt Broek smit dank aan alle ee re-led en. Tenslotte doet Broeksmit een beroep op al lemaal, daarby naar voren brengende dat AFC op een keerpunt is aangeland en :wel ten goede, om te bereiken wat wy allen zoo gaarne willen. Hebt vertrou wen in het werk van de commissies en steunt het trainingsfonds. Als slot neemt de nieuwgekozen voorzitter het woord om de vergadering te danken voor de hem geboden eer. Bessem zet de candidaat-stelling uiteen. Broeksmit wilde de functie van voorzitter niet en heeft hy deze tenslotte aanvaard omdat Galavazi het liefste zag dat de vervulling hiervan uit de be staande bestuurskring zou geschieden. Bessem hoopt dat de geheele vereeniging achter hem staat want hy beschouwd zyn taak niet als gemakkeiyk. Vervolgens wydt Bessem eenige woorden aan de ccmpetitie-indeeling en a het AROL-tournooi. wat de AROL-wedstryden betreft wyst de voorzitter de ver gadering er op dat AFC de gastvrouwe is en dat wy ons hierdoor van pro of anti tydens de wedstryden moeten onthouden. Hiermede is er een einde aan deze vergadering gekomen en zegt de voor zitter dat hy Galavazi als afscheid gaarne het clublied zou willen laten fw toezingen. Daar de Vilder hiertegen bezwaar maakt en de vergadering hiervan iT een oogenblik te sluiten. perplex is, maakt de voorzitter van deze gelegenheid gebruik

Jaarverslagen | 1942 | | pagina 16