en medewerking te mogen ontvangen. Hy drukt zyn spyt uit dat er zoo betrekkelyk weinig menschen ter vergadering zyn gekomen, we nogen toch verwachten dat de leden toch minstens eens per jaar van hun medeleven getuigen. Per saldo hebben wy een groot bezit te verdedigen nanelyk de schepping van Schaf Scheepens. Vervolgens vraagt Broeksmit het woord. Hy zegt behoefte te hebben een persoonlyk woord tot Bessen te richten. Hy brengt voorzitter Bessem dank voor zyn werk. De omstandigheden waaronder Bessem zyn functie aanvaardde waren noeilyk en werden nog moeilyker door de dingen wel ke geschied zyn, maar vermeden hadden kunnen worden. Broeksmit zwaait Bessem alle lof toe voor het in alle opzichten medeleven en zegt dat de vereeniging dankbaar moet zyn een man te hebben gevonden die bereid was onder de gegeven omstandigheden het roer in handen te nemen. Vervolgens verkiezing elftalcomnissiewelke by enkele eandidaatstel- ling wordt herkozen. /<%?>>v>>Bessem wyst ©p op de zeer moeilyke functie, welke men heeft in deze tWwwfêtewelke het komende jaar nog verergerd wordt door de afschaf fing van de promotie en degradatie, waardoor de kans om omhoog te ko- 0!en is gestegen maar het gevaar ook veel groote^is geworden wanneer we geen goed elftal in het veld kunnen brengen. Hy wenscht de gekozen leden geluk en wenscht ze zeer veel succes toe. Sub commissie A. welke de elftallen 5, 6 en 7 zal moeten samenstel len, zal worden gevormd door de Heeren v.d.Velde, Rood en Meyerink. die by enkele candidaatstelling v/orden gekozen. Sute-commissie B. welke bestaat uit: Buren, Kmeis.1 Dorlasjrgn'rSctieep- stra wordt eveneens by enkele candidaatstelling gekozen. Voorzitter Bessem wydt synpatieke woorden aan deze commissie, daarby naar voren brengende het belangryke werk wat deze commissie voor de vereeniging verricht. Verkiezing enquête-commissie. Door benoeming van'Dorlas als be stuurslid is hier 1 vacature ontstaan, welke zal worden vervult door Meylink, die by enkele candidaatstelling is gekozen. Verkiezing kascommissie. In deze commissie zyn twee vacatures ontstaan door het bedanken van de Heeren de Vilder en de Bruyn. Op voorstel van den Heer van Dyk wordt hierin voorzien door Brusse en op voorstel van den Heer v.d. Brink door Bonkink. Vervolgens stelt v.d. Brink voor deze commissie fit te breiden met plaatsvervangende leden. Het bestuur kan zich iermede vereenigen en stelt BurenfwVbllbracht voor, terwyl de Heeren de Bruyn en van Dykhuizen eveneens beschikbaar zyn. Contributie vaststelling. Besloten wordt de contributie voor het nieuwe vereenigingsjaar 1942/4-3 ongewyzigd te laten. Hierna volgt de rondvraag: Esser dankt het bestuur namens de vergadering voor het in het afge- loopen jaar verrichtte werk onder de huidige moeilyke omstandigheden en spreekt de beste wenschen uit voor het komenrfjaar. Brusse dankt namens de AGC voor de prettige woorden in het jaarver slag van den Secretaris. Max de Bruyn zegt in het jaarverslag van den penningmeester de be grooting voor het komende vereenigingsjaar te hebben gemist. Voorzit ter Bessem antwoordt dat deze eerst op de volgende algeneene vergadering ter sprake zal komen. Dykhuis vraagt of terreinknecht Dirk ook duurtetoestalg ontvangt. Mets geeft hierop antwoord, waarmede Dykhuis voldaan is. Lindner vraagt of het niet nogelyk is dat op as. begrooting iets >rdt uitgetrokken voor het 50-jarig bestaan der AFC. Een en ander zal door het bestuur wordt overwogen.

Jaarverslagen | 1942 | | pagina 14