-6- In 1939 schreef ik in mijn jaarverslag dat het voor de Honkballers wal eens kon blijken sc^lecht kersen is. eten te zijn met de groote Heeren in de eerste klasse. Tot mijn spijt heb ik ook eens gelijk gehad en degradeerden ;ij in 1940 naar Ie overgangsklasse» Het overweldigend begin van dit jaar werd niet bestendigd, prachtige overwinningen werden gevolgd door groote en onverklaarbare nederlagen, zoodat geen kampioenschap gevolgd is. Het Bestuur heeft dus de mooie maar zware taak het a.s. seizoen te trachten het verloren terrrein te' herwinnnen. Om U over het werk der verschillende commissies te berichten is dit keer bijzonder moeilijk, doordat hierin tusschentijds verschillende wi-jaiagea 9 wijzigingen zijn voltrokken. Èên afgetreden functionaris wil ik echter hier besprteken n.1. de voorzitter der Enquette-commissieMr.Sabelson. Vele jaren heeft Fred dit delicate wekk met groote toewijding verricht en zijn heengaan is een groot verlies. Dezen grooten A.F.G.-er zijn wij veel dank verschuldigd en het moet voor J, ..alter een eervolle taak zijn het werk der comm. op de juiste wijze voort te zetten. In de aanhef van mijn verslag zeide ik, dat wij thans weer eens bijeen moesti komen. Een der groote motieven is U duidelijk geworden uit onze agenda, n.1. het aftreden van onzen President I.Galavazi. Dit is van een ontzaggelijke beteeênis voor onze Vereeniging. Hoewel ik U niet van onwetenheid wil beschuldigen kunnen toch slechts insiders werkelijk oordeelen over al datgene wat I. voor zijn geliefd A.F.C.gepresteerd heeft. Van hem kan naar waarheid getuigd worden dat hij zich geheel gaf v< 2t werk dat bijna geheel zijn beschikbare^tijd vulde. Sis secretaris en als Voorzitter was hij het voorbeeld van wat het v/oord plicht móet beteekenen veer een man van eer. Dit betrof niet alleen zijn taak in ;„e club, ook daarbuiten heeft hij A.F.C, op alleszing waardige en bekwame wijze vertegenwoordigd.

Jaarverslagen | 1941 | | pagina 8