t J arverslag1939/41 /7^7//o A t zijn wel zeer onprettige oorzaken, v/elke iiij nopen, U Leden, een jaarverslag over twee jaren te moeten aanbieden. Toen in Mei 1940 ons geliefd Vaderland zijn onafhankelijkheid verloor was er op het reglementaire tijdstip niet veel interesse noch animo voor onze Algemeene Vergadering. Daarenboven meende het Bestuur, dat het belang der Vereeniging eischte, te voorkomen, dat in eventueele vacatures voorzien moest worden en besloot in zijn geheel aan te blijven en geen vergadering uit te schrijven. Nu zijn we echter weer een jaar verder en hoewel de oorlog nog steeds voortduurt, was het noodzakelijk, thaas weder eens bijeen te komen. Het allerbelangrijkste feit in dit verslag is eigenlijk ook wel het allerergste, dat een Secretaris van A.F.C, ooit heeft moeten vermelden, namelijk, het overlijden op 2* September 1940 van onzen oprichter en Eere voorzitter G.N.Scheepens* Dit heengaan beteekende voor onze Club hetzelfde als het sterven van Vader in een huisgezin. A.F.C, is én vele opzichten een bevoorrechte Vereeniging, ma-sr het grootst voorrecht was toch wel een man als Schaf 46 jaar in q&s midden te mogen hebben. Hij was de man, die boven alle partijen stond, maar toch met eiken A.F.C.-er bevriend was. Alle woorden zijn ijdel om te doen uitkomen wat v/ij 'met dezen grooten mensch verloren. ijn begrafenis was één bewijs van de groote liefde en hoogachting welke in en buiten de Vereeniging voor hem gevoeld werd en tevens de getuigenis dat wij hem nooit zullen en kunnen vergeten. Deze onzalige oorlog heeft tevens het leven geeischt van twee zelf zeer ziek zijnde moest Schaf zijn oudsten zoon verliezen, terwijl ook G.Struys in de sombere Meidagen sneuvelde, Han Lindner, eenig zoon van ons lid Piet Lindner gaf eveneens zijn jong leven voor zijn land, zoodat in drie "".C.-gezinnen groote rouw en verslagenheid heerschte. xïstjjxttiibc "2-

Jaarverslagen | 1941 | | pagina 4