5 Dat Dr. Pim van Raamsdonk de^nobelprijs, tijdens deze maaltijdoverhandigd werd, scheen wel zeer bijzonder in den smaak te vallen, want zelden heb ik een derge lijk enthousiasme bij deze cérémonie protocolaire gehoord. Het was dan ook een kleine belooning voor de groote dietosten door Pim aan A.P.C, bewezen. De dames kregen ook gelegenheid hun A.P.C.-liefde te luchten en zoo werd er ook nog een gemengde avond in het Clubhuis gehouden. Begin December hadden 2 St- Hicolaasavonden plaats, één voor de jongens en één voor de groote kinderen. Het clubhuis begint steeds meer een onmisbaar element in ons clubleven te worden. Vergaderingen, feestjes, réunies met andere clubs enz. enz., voor al Êxxm dergelijke gelegenheden hebben we ons eigen home. Vanzelfsprekend brengt het ook zijn lastem mede, welke thans geheel op de clubkas drukken. Als ieder A.P.C.-er echter van tijd tot tijd z'n verteringen bij den heer Dor las maakt, komen vanzelf de baten en worden daardoor hopelijk de lasten geniveleerd. Begin Juli riep Henk Esser zijn janmaats weer op om zij het slechts voor één dag, evenals onze voorvaderen de ze'éen onveilig te maken. De dappere bemanning deed uitstekend zijn plicht en kwam 's avonds vermoeid, doch blakend van gezondheid in onze goeie Amstelstad terug, alwaar hun voor bewezen diensten door den sx kapitein gulhartig eenige oorlammen verstrekt werd. {Jevischt is er ook nog tusschen D.7/.S.. H.B.3. en A.P.C. Als ik mij goed herinner, vonden de visschen de wormen van D.7/.S. en H.B.S. lekkerder dan de onze en moesten we dus de verleden jaar gewonnen beker weder inleveren. Eenige jaren werden er onder de A.P.C, ook nog bridgewedstrijden gespeeld. Daar de meeste bridgers dikwijls al $rr*nTr*vw<*Trk pasten, voordat ze begonnen waren, hebben de organisatoren de bridge-drives maar stopgezet. De veteranenwedstrijden waren dit jaar nog attractiever dan anders, daar er een beker door dé Bosch beschikbaar was gesteld voor het elftal, dat ons de grootste nederlaag toebracht. Ajax, Blauw-V/it, D.W.S., H.B.S.H.P.C.Black-Devils, Z.V.V. en de White-Angels hebben dit geprobeerd, doch alleen Ajax en H.B.S. slaagden hierin, Xgxxxxstaax Ajax echter het best, zoodat zij de beker voor één jaar meenamen. De Kerels van Arie Mets zijn dus nog heel wat mans, alleen zou Arie xx een lichte

Jaarverslagen | 1936 | | pagina 8