m iUNI CAFÉ ,M©Y&1°° KONINGINNEWEG 212 weer den gewonen gunstigen indruk zal maken. Onze opstal wordt er niet beter op. Het dak der tribune b.v. moet noodzakelijk voorzien worden en straks moeten wij baby's als Merkelbach, Nestelroy en zoo verbieden, de kleedkamers te betreden, daar de vloer alleen adspiranten kan dragen. Een groote verbetering zijn evenwel de heetwater- douches, welke er voor zorgen, dat nu elke A.F.C.-er als voorbeeld van hygiëne het veld verlaat. Als bijzondere wedstrijden op ons veld vind ik slechts genoteerd: wedstrijden voor werkeloozen, een beslissings-wedstrijd tus- schen Spartaan-O.V.V.O., resp. laatste 2de klasse en kampioen 3de klasse en Ooster parkEindhoven, Beker. De verhouding der bestuursleden onderling was weer zooals ik altijd gewoon geweest ben n.1. zeer vriendschappelijk. Het is daarom zeer te betreuren, dat G. Bosch en Ernst van Coy zich niet weder herkiesbaar gesteld hebben. Ik hoop van harte, dat dit afscheid uit het bestuur ons deze beide echte A.F.C.-ers niet geheel zal doen verliezen. Conclusie. De conclusie van dit verslag is ten slotte, dat de toestand van de vereeniging bevredi gend genoemd mag worden. Op sportief ge bied is, nittegenstaande wij dit jaar 2 kam pioenen hebben, veel verbetering mogelijk. Er is in den laatsten tijd, vooral na de degradatie van H.V.V. en H.F.C, veel gesproken over speciale competities. Gelukkig blijken de be trokken clubs hiervoor zelf niets te voelen en dat is m.i. ook het eenige juiste. Als wij te slap en te beroerd zijn om den strijd op te nemen en ons er fit voor te maken en te hou den, laten wij dan maar liever stoppen. Gij zult nu wel verwachten, dat ik op de gewone wijze met een roerende opwekking eindig. Ik bedank daar echter hartelijk voor. Zij die nu nog opgewekt moeten worden, zijn toch ongeneeslijk. Het eenige wat ik nog zeggen wilde, is het volgende. Men is in de voetbalterminologie dol op wilde dieren. Men heeft het altijd over De Leeuw van Lutje broek, paarsroode welpen, enz. Zouden wij nu hier niet eens afspreken, dat er aan den Wandelweg ook eens een Leeuw komt te huizen, inplaats van een oude kat, die alleen in nood rare sprongen maakt? Mijne Heeren, als besluit spreek ik de hoop uit, dat onze sport Uw lichaam en onze clubvriendschap Uw geest fit zal houden voor den zwaren strijd om het bestaan. Sport en vriendschap onder de roodzwarte kleuren. Leve de A.F.C.! D. J. BESSEM. WAT WE LEZEN. In de „Spartaan" (Sparta-Rotterdam) schrijft „Glance" in een fantastisch toe komstbeeld „Sparta-Feyenoord in 1960'' bij de inleiding: „Heeft in de vorige Spartanen die foto's gezien van ons uitverkochte Stadion bij den wedstrijd FeyenoordAjax, die opeenge pakte drommen toeschouwers, dames en heeren, en Amsterdammers?" Wat is die „Glance" een fijn opmerker! Jammer voor hem, dat foto's slechts het uiter lijke weergeven en schijn bedriegt, vooral wanneer kleeren den man maken. Maar „Glance" is nu eenmaal meer schittering dan wezen, meer voor het oog, dan voor het hart. Nomen est omen! Volgens de Sportkroniek moest de wed strijd V.V.A.Spartaan op het Zeebrugge- veld gespeeld worden. Wij gunnen onzen zustervereenigingen gaarne een pretje, maar om de kosten der extra-competitie zóó op te jagen, lijkt ons toch niet aardig. I. H. G. NA AFLOOP DER WEDSTRIJDEN BIJ VAN J. V. D. PIJL TELEFOON 21649 - 9 - A.F.C—ers, begunstigt onze adverteerders!

Jaarverslagen | 1932 | | pagina 6