II J. LÖ HLE SÖHNE WB^KBm HHB HBHH KLEEDERMAKERS TEL. 34845 KEIZERSGRACHT480 HHHHHHHHE9 m Onze veteranen-afdeeling bloeit, voor zoo ver er tenminste van bloeiende veteranen ge sproken kan worden, en groeit. Captain Mets was bij feestelijke gelegenheden in staat zelfs 2 elftallen in het veld te brengen, één dat bij vlagen goed voetbalt, en een ander, waar- van de spelers blijkbaar behoefte hebben eens ongegeneerd in de wei te huppelen. Hun voor naamste wedstrijden waren: H.B.S., H.F.C.. D.V.V., en vooral de jubileummatch tegen BI.-Wit plus Heinekenspils. Het doet mij genoegen te kunnen consta- teeren, dat wij voor den jaarlijkschen Botter- tocht in H. Esser een alleszins waardigen op volger van onzen diepbetreurden P. Ver meulen gevonden hebben. Henk is streng, doch vrijgevig hoffie. Het jaarfeest op 30 April in 1'Europe tij dens hetwelk de kampioenen gehuldigd wer den, was door de feestcommissie, bestaande uit P. Bos, W. v. d. Brink, Horn en Dorlas, goed georganiseerd. De belangstelling was echter weer matig en het is m.i. noodzakelijk, dat bij volgende feesten rekening wordt ge houden met de eb in de meeste portemonnaies. De clubavonden in de Karseboom waren dit seizoen uiterst genietbaar, de Jongeren pingpongden en speelden bridge, terwijl de ouderen zich vermeiden met het biljartspel, waarbij men tegenwoordig een extra-bal ge bruikt, waarschijnlijk om meer kans te hebben. Tevens verwekte dit zware spel hevigen dorst, hetgeen dan in de Quelle met succes bestre den werd. Op een der avonden is voorts nog een A.F.C, en A.C.C.-film vertoond, vervaar digd door onzen getrouwen Jan Buys. De Nobelprijs had dit jaar weer zeer popu laire winnaars, n.1. Galli en Ch. Lungen. Beiden hebben de club wel zeer bijzondere diensten bewezen, zoodat de uitreiking op het reunisten-diner op 18 Januari in de Bordelaise groot enthousiasme verwekte. In A.C.C, was reeds langen tijd eenige ontstemming in verband met het verplicht*, lidmaatschap van A.F.C. In een zeer hoog staande vergadering werd deze kwestie be sproken en besloten, dat voortaan ieder A.C.C.-lid minstens donateur van A.F.C, moet zijn. Ik hoop van harte, dat deze oplos sing een blijvende zal zijn en verklaar hierbij gaarne dat het mij altijd een vreugde is de A.C.C, behulpzaam te zijn. Dit seizoen is voor haar weer van zeer veel belang en ik roep alle A.F.C.-ers op, door hun tegenwoordigheid bij de wedstrijden van A.C.C, de spelers moreel te steunen. Nog beter is het om dona teur of w.1. te worden. Jo Wijnand is er ook dit jaar weer in ge slaagd de Schakel op het peil van „Het meest gelezen clubblad" te houden. De inhoud is gelukkig van dien aard, dat ieder nummer met een zekere spanning tegemoet gezien wordt. Heeft dus de redacteur alle reden om verge noegd rond te kijken, administrateur van Nek kijkt bedenkelijk. Een van de knapste staaltjes van financieel beheer is volgens mijn be scheiden meening altijd het feit geweest, dat wij ons mooie clubblad bijna altijd uitgegeven hebben buiten bezwaar der clubkas. Nu Wij nand echter steeds meer pagina's van noode heeft en Van Nek minder inkomsten ont vangt, dreigt er gevaar, dat dit mooie werk niet op deze wijze voortgezet kan worden. U zult wel begrepen hebben, waar ik op doel Gij die elke maand met trots onze Schakel, be kijkt <n doorleest, gij moet in de komeno.. maaiden met dat mooie blaadje maar eens n:>.^r Uw zakenkennissen gaan en hen tot plaatsing van een annonce dwingen. Wijnand en Van Nek verdienen Uw steun ten vol1?. De terreinen bevinden zich in vrij goeden staat. Het Eilersveld is vergeleken met vorige jaren belangrijk beter, het hoofdveld door het intensieve gebruik slechter. Op het oogenblik wordt er echter hard aan gewerkt, zoodat wij vertrouwen, dat het op den eersten Aroldag A.F.C-ers, begunstigt onze adverteerders! - 8 -

Jaarverslagen | 1932 | | pagina 15