firma J. A. BOSKAMP EN ZN. - OVERVEEN een welverzorgd terrein verhoogt uw sportgenot een welverzorgd interieur verhoogt uw levensgeluk „welverzorgd" omvat zoowel het kleinste gebruiksvoorwerp als de geheele inrichting ALGEMEENE VERGADERING. Vrij veel leden hadden zich naar „Park zicht" begeven, ten einde alzoo te hooren, wat op de Algemeene Vergadering aan het slot van een meer dan belangrijk seizoen naar voren gebracht zou worden. Om even negen uur opende Galavazi de vergadering met een hartelijk woord van welkom. Spreker releveert de groote moei lijkheden van het afgeloopen jaar, zoowel op sportief als op financieel gebied en consta teert, dat het nu maar eens uit moet zijn met het gemartel, om aan de laatste plaats te ont komen. Tweemaal heeft onze club nu op het punt gestaan, te degradeeren; tweemaal heb ben we nu een ernstige waarschuwing gehad. Spreker wekt iedereen op, te zorgen, dat het volgend jaar een beetje vlotter zal loopen. (Applaus.) Selles leest de notulen van de vorige Alge meene Vergadering voor, welke onveranderd worden goedgekeurd. Aan de orde is het jaarverslag van den secretaris. Brusse leest een prachtig en door wrocht verslag voor elders in dit nummer opgenomen dat den aanwezigen een dave rend applaus ontlokt. Ook het jaarverslag van den penningmees ter ondervindt door middel van hartelijk applaus, appreciatie van de zijde der ver gadering. Huurnink en Van Cleef stellen naar aan leiding van het financieel verslag vragen, welke van de bestuurstafel af naar hun ge noegen beantwoord worden. Galavazi neemt dan het woord en zegt, dat uit het financieel verslag reeds gebleken is, dat Wijnand zijn functie als penningmeester neerlegt. Hij is overtuigd, de tolk van de ver gadering te zijn, als hij den scheidenden penningmeester dank brengt voor den velen tijd en de groote ambitie, die deze zes jaar voor de moeilijke taak van penningmeester over gehad heeft. Spreker overhandigt hem als souvenir een vulpenhouder en hoopt, dat Wijnand hiermede vele overwinningen van A.F.C, voor ,.De Schakel" zal kunnen notee ren. (Applaus.) De Kascommissie brengt rapport uit, waar bij boeken en bescheiden over het afgeloopen boekjaar accoord zijn bevonden. Thans komt in behandeling het voorstel van Mr. A. Sabelson, om het Bestuur bij wijze van proef een jaar te machtigen, de elftalcommissie samen te stellen. Na een korte en zakelijke verdediging door Mr. Sabelson en Galavazi, wordt het voorstel bestreden door Jan Veen en door Reeker Sr. Laatstgenoemde is van meening, dat er van reglementswijziging sprake is. Als dit mis verstand is opgelost, wordt tot stemming overgegaan. Met twee stemmen tegen wordt het voorstel-Sabelson aangenomen. Aan de orde is thans de bestuursverkiezing. Galavazi verklaart, dat, nu het voorstel is aangenomen, het Bestuur op zijn ontslag- name terugkomt. Hij wil echter de vergade ring in de gelegenheid stellen, candidaten te stellen voor de verschillende functies. Bij de verkiezing van voorzitter neemt eere-voorzitter Scheepens het woord. Hij her Vraagt ons eens aan A.F.G-ers, begunstigt onze adverteerders! - 12 -

Jaarverslagen | 1931 | | pagina 9