innert aan de artikelen van Galli in ,,De Schakel": „Wat iedere A.F.C.-er weten moet"; „Eén ding moét ieder A.F.C.-er weten", aldus spreker „dat Galli de right man on the right place is". (Daverend applaus.) Galavazi wordt dan bij acclamatie her kozen. Bij de verkiezing voor tweeden voorzitter vraagt Huurnink het woord. Hij roemt de capaciteiten van den tegenwoordigen 2den voorzitter, doch zou het in het beang van A.F.C, vinden, als een van de ouderen deze functie bekleedde. In verband hiermede stelt hij Jan Prent candidaat. Prent verklaart, nooit tegenover een erkend bekwaam bestuurslid als De Vilder candidaat te willen zijn, waarna De Vilder herkozen is. Huurnink stelt voor, de overige bestuurs leden bij acclamatie te benoemen. Onder applaus goedgekeurd. Galavazi zegt dank voor het vertrouwen, dat de vergadering in het Bestuur blijkt te hebben en verklaart, dat een gelukkige op lossing gevonden is ten aanzien van de vaca ture penningmeester. Onze oud-thesaurier en eerelid Gé Bosch heeft zich bereid verklaard deze functie weer waar te nemen. De vergadering laat Bosch bemerken, hoe zij dit apprecieert en opnieuw klatert het applaus, als Gé Bosch aan de bestuurstafel plaats neemt. De samenstelling van de Elftalcommissie zal, in verband met het aannemen van het voorstel-Sabelson, nader worden bekend ge maakt. De Enquêtecommissie, wie hartelijk dank gebracht wordt voor de enorme hoeveelheid werk, die zij het afgeloopen jaar verricht heeft, wordt in haar geheel herkozen. In de Kascommissie moeten twee wijzigin gen plaats vinden. Ons eerelid J. F. Schee pens heeft bedankt, daar hij niet in Amster dam woonachtig is en Jan Bosch bedankt als plaatsvervangend lid, nu zijn broer tot pen ningmeester gekozen is. Galavazi brengt dank aan de aftredende leden en stelt namens het Bestuur candidaat: J. H. Wijnand als lid en Nic. Scheepens als plaatsvervangend lid, met welke benoemingen de vergadering zich accoord verklaart. Bij de rondvraag verzoekt Tony Knopper, zooveel mogelijk vriendschappelijke wedstrij den plaats te doen vinden. Het Bestuur zal in deze het mogelijke verrichten. Thyen brengt de wenschelijkheid naar voren om actieve spelers in de Elftalcommissie te benoemen en zoo mogelijk ook een der leden van de thans werkzaam zijnde sub commissie. Galavazi antwoordt, dat de vorige Alge- meene Vergadering zich beslist tegen het be noemen van actieve spelers tot leden der E.C. verklaard heeft, zoodat hierop nu niet meer teruggekomen kan worden. Aan de andere opmerking zal het Bestuur de noodige aandacht wijden. Sabelson zegt dank voor de hartelijke woorden, in het jaarverslag aan de A.C.C, gewijd en is overtuigd, dat tusschen A.F.C, en A.C.C, de vriendschappelijkste verstand houding zal blijven bestaan. Galavazi dankt de aanwezigen voor hun opkomst en de sprekers voor de prettige wijze, waarop van gedachten gewisseld is, waarna om kwart voor elf de vergadering gesloten wordt. - 13 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Jaarverslagen | 1931 | | pagina 11