4 Stille Kracht $tMAU& l^2>0 SS Ook het verslag van den penningmeester werd vriendelijk ontvangen, waarna de ver gadering, op voorstel der kascommissie, dé charge verleende voor het gevoerde beheer. Bij de daarna volgende verkiezingen voor Bestuur en commissies werd voor de elftal commissie, in de vacature Selles voorzien door de benoeming van Willy Brusse. In de enquête-commissie wordt Piet v. d. Velden opgevolgd door W. v. d. Brink. De reclame-commissie (2 vacatures) werd samengesteld als volgt: J. G. M. Bosch, A. v. Seventer en J. H. Wijnand. De rondvraag bracht weinig nieuws, waar na men om een uur „Parkzicht" verliet. JAARVERSLAG VAN DEN SECRETARIS 1929—1930. Hiermede heb ik het genoegen u een over zicht te doen toekomen van die gebeurtenis sen in onze Vereeniging, welke waardig zijn aan de vergetelheid ontrukt te worden. Dl allergrootste gebeurtenis is echter he laas een zeer treurige. Op 9 Februari is, 2 dagen na een ernstige operatie, ons eerelid P. Vermeulen, van ons heengegaan. Zelfs nu, eenige maanden na zijn verscheiden, kunnen wij dikwijls nog niet realiseeren, dat wij niet meer naar het „Huis met de Luifel" kunnen gaan om met Piet de A.F.C.-zaken te be spreken en te genieten van de kostelijke wijze waarop hij zijn boeken aan doctoren en stu denten verkocht. Steeds was hij bereid om te helpen; netelige kwesties werden od den Grimburgwal opgelost door dezen A.F.C.- vriend die, niettegenstaande hij al den be schikbaren tijd van noode had om zijn nog jonge zaak omhoog te werken, toch altijd eenige minuten voor zijn geliefde club over had en zelfs tijdens zijn veelvuldig voorko mende gedwongen rustperiodes was zijn on rustige geest doende om nieuwe plannen uit te denken voor de steeds terugkeerende feestjes, waarmede hij de onderlinge band, welke jarenlang de A.F.C.'ers bijeen hield! versterkte. Hoewel Piet vele diensten heeft bewezen als Bestuurs- en Commissielid, was zijn spe cialiteit toch het organiseeren der fuiven, boot- en bottertochten. Hoe, en door wien hij vervangen moet worden is nog niet be kend, maar ik ben ervan overtuigd, dat bij de komende feestelijkheden welke onvermij delijk toch weer komen moeten, wij altijd weer herinnerd zullen worden aan onzen on- vergetelijken Piet. Dat schrille tegenstellingen altijd in het leven voorkomen, bleek bij dit geval ook weer. Denzelfden dag, dat A.F.C, een harer beste leden verloor en wij dus allen diep en diep terneergeslagen waren, hebben wij toch nog gejuicht van enthousiasme en vreugde. Honderden A.F.C.'ers waren getuige van de ontmoeting Bloemendaal—A.F.C., welke wij winnen moesten om niet hopeloos voor hek kensluiter te moeten dienen. Niettegenstaan de ik wars ben van het bewierooken van spe lers, wil ik dezen wedstrijd, dien van Char les Lungen noemen. Door zijn bewonderens waardig spel was ons elftal eenvoudig niet te herkennen. Tienstra was weer de centerhalf zooals het altijd eigenlijk zijn moest en onze populaire Tonny nauwelijks weer in het va derland terug rende langs het lijntje alsof hij niet van ons weggeweest was. Wij wonnen deze match met 32 en onze goals werden alle door Charles gescoord. Nadien hebben wij geen wedstrijd meer verloren en besloten wij de competitie met een sprekende 51- overwinning op Baarn zoodat, niettegen staande wij het heele seizoen meestal een gewillig slachtoffer van onze tegenstanders geweest waren, door deze kranige eindspurt. Vraagt Kreymborg's Abonnementtsarieven Onverhoogde Prijzen. Schitterende Coupe ♦-ffV'.**""'. i" Van een smaakvol gekleed heer gaat een zekere stille kracht uit. die ongetwijfeld tot zijn welslagen in het leven van groot belang is. Zorg ook voor die stille kracht in uw leven. Laat Kreymborg's Kleeding, van prima coupe, een voudig en smaakvol, ook uw stille kracht zijn Kreymborg kleedt U goed tn goedkoop! - 5 - A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Jaarverslagen | 1930 | | pagina 2