Café „Moderne J. L. H. SMITS Ce 'alle zalen van ,,Bellevue" op 18 Januari a.s. gehuurd, ten einde het feest op een waardige wijze te doen plaats vinden. De ware vreugde zal er echter eerst dan zijn, indien wij be hoorlijke sportieve resultaten geboekt hebben, in het bijzonder wanneer ons eerste elftal weer eens een ernstigen gooi naar het kam pioenschap zou doen. Het Bestuur heeft, in samenwerking met den heer Fr. de Vilder, Voorzitter der E. C, reeds plannen ontworpen, om te trachten de juiste menschen voor onze hoogere elftallen te vinden. Ik doe een beroep op u om allen mede te helpen, laat ons aan het werk gaan, ieder op zijn manier, voor ons geliefd A.F.C. D. J. BESSEM. Amsterdam, 1 Juni 1929. JAARVERSLAG VAN DEN PENNING MEESTER. Door een gelukkig toeval zijn wij te weten gekomen, dat het verslag, zooals onze pen ningmeester dat in „Parkzicht" heeft voor gelezen, niet het origineele was. Het oor spronkelijke verslag berustte in een geheime la en dank zij de fabelachtige speurzin van een onzer medewerkers kunnen wij dat ver slag thans aan het licht der openbaarheid prijs geven: Mijne Heeren, Het is voor mij totaal geen aangename taak, u verslag uit te brengen over het af- geloopen jaar en ware het niet, dat art. 42 van de statuten er mij toe verplichtte, dan deed ik het ook zeker niet. Wij hebben het afgeloopen jaar weer net zoo moeten passen en meten als altijd, mede dank zij de geweldige medewerking, die we van de leden mochten ondervinden. Het was weer precies als altijd: De H.H. leden ver wachten een prima veld, prima kleedge- legenheid, prima materiaal; een prima club blad, prima plaatsen bij HollandBelgië en C. J.DE BOER Leidschcplcin 19-21, Amsterdam een prima clubavond, en wanneer een der penningmeesters met het diploma komt, dan trekken de Heeren (de overigens niet vele goeden niet te na gesproken) een gezicht als Dominé Lingbeek bij een processie. Het is wonder boven wonder dit jaar weer goed afgeloopen, hetgeen te danken is aan het stomme toeval, dat het bij het Arol- Tournooi onbegrijpelijk mooi weer was en dat A.F.C.-Zeeburgia aardig wat publiek trok. De vele onkosten, die gemaakt werden om ons elftal fit te houden met name ver lichting en training hadden een fabel achtige uitwerking. Eens op een trainings avond, zoo gaat nu nog het verhaal waren er niet minder dan twee eerste elftal- spelers. Onze oproep voor advertenties voor de Schakel had eenzelfde succes; wel was men actief, wanneer het blad eens te laat uit kwam en wanneer er volgens de hoogere elftallen teveel van de lagere of volgens de lagere elftallen teveel van de hoogere in stond. Evengoed gaan we vroolijk het nieuwe jaar in en hebben de bestuursleden niet be dankt, Waarom? Omdat wij, niet-of niet meer voetballers, hopen, op deze wijze onze club, die een zoo groote plaats in ons hart inneemt, te kunnen dienen. De contributie wordt niet verhoogd. Aha! Ik bemerk eenige belangstelling in mijn ge smoes. Maar nu ben ik net klaar. Hoogachtend, De finantieele lijder. LAGERE ELFTALLERS! Het eerste signaal voor het nieuwe seizoen heeft weer geklonken. Sommigen zijn reeds gestart, anderen maken zich gereed of begin nen heel kalmpjes. We gaan een belangrijk jaar tegemoet en laten vooral juist de lagere Ijzerwaren en Gereedschappen op elk gebied Warmoesstraat 42, Amsterdam tt A.F.C-ers, begunstigt onze. adverteerders!

Jaarverslagen | 1929 | | pagina 6