VAN TUIJL Café-Restaurant Concert 3 Wilh. billards LEIDSCHEPLEIN 2 - TELER 41276 Restaurant a la carte, den geheelen dag Een der hoogtepunten in ons A.F.C - leventje was de benoeming van Piet Bos op 15 Februari j.1. in het Paviljoen tot eerelid Het was voor het Bestuur een welkome ge legenheid op deze wijze Piet te huldigen niet alleen voor het feit, dat hij \2]/2 jaar in ons Eerste elftal speelde, maar ook als dank voor de prettige en bescheiden wijze, waarop hij zich steeds voor zijn club gegeven heeft. Met onze kinderen gaat het uitstekend. A.C.C. I heeft een zeer goed seizoen achter den rug, terwijl het 2de elftal het Kampioen schap behaalde en nu zijn geluk in de 2e klas N.C.B, gaat beproeven. Er is echter nog iets, dat ik hier wensch vast te leggen, n.1. het buitengewone werk door Voorzitter Sabelson in de vergadering der N.C.B. Eerste klassers verricht. Door zijn toedoen werd besloten het systeem De Meyere voor 3 jaren te hand haven, waardoor het Ie Klasserschap van A.C.C., mits natuurlijk behoorlijke resultaten behaald worden, gedurende dien tijd is ver zekerd. Onze jongste, de Reds Band, heek eenigen tijd last van de kinderziekte gehad, doch nu is al het leed weer vergeten en onder de krachtige leiding van Paul Pieksma spelen zij welluidender dan ooit. Als het Eerste nog eens Kampioen wordt, is de muziek vast voor elkaar. De viering van het Eerste Lustrum der Band in Hotel de 1'Europe was voor de orga nisatoren een groot en welverdiend succes. Onze Schakel-redacteur Wijnand beleeft benauwde tijden. Zijn blad wordt namelijk in voetbalkringen steeds meer gelezen, hetgeen even complimenteus als gevaarlijk is. Toch is de meerdere bekendheid van onze Schakel een goede reclame voor de A.F.C, en is voor haar redacteur en zijn medewerkers, met onzen Voorzitter Galavazi, die zich met de artikelen: „Wat ieder A.F.C.-er moet weten" een buitengewoon journalist getoond heeft, aan het hoofd, een aansporing om op den ingeslagen weg voort te gaan. Amstelveenscheweg hoek Stadionplein Wat de Clubavonden betreft, kan ik met genoegen constateeren, dat het lek gevonden is. De avonden in de Nieuwe Karseboom zijn constant druk bezicht geweest. De Biljart-, Kwartet- en Ping-Pong-wedstrijden hadden een aangenaam en vlot verloop, terwijl de gezelligheid niet weinig verhoogd werd door het muzikale duo Beck-Langevoort, dat ver schillende malen van zijn capaciteiten heeft blijk gegeven. Evenals in mijn vorige Jaarverslag wil ik ook thans weer mijn mede-bestuursleden, onze Eere-Voorzitter Scheepens, onze Eere- leden en de diverse commissies mijn harte- hjken dank betuigen voor de wijze, waarop zij met mij medegewerkt hebben en ook thans weder maak ik gaarne gewag van mijn groote dankbaarheid aan den 2den Secretaris Selles, die op alle manieren mijn taak trachtte té verlichten. En nu, mijne heeren, staan wij weer voor een nieuw en belangrijk vereenigingsjaar. In 1930 hopen wij ons zevende lustrum te vieren. Reeds heeft onze actieve en onmisbare voor zitter der Feest-Commissie, P. H. Vermeulen Wij brengen een Keur- Collectie Zomerstoffen. Speciaalhuis in ZIJDEN, WOLLEN en KATOEN STOFFEN Tot 8 uur geopend 7 A.F.C.-ers, begunstigt onze adverteerders!

Jaarverslagen | 1929 | | pagina 5