REO J. SEIJLHOUWER. Naaimachine BEL OP 80069 De spelers van het Vijfde maakten een on bewuste reclame voor de „Telegraaf-club- mootjes". Dit elftal, waarin sterren als: Selles, Nielsen (de man met de gouden beenen), onze Germaansche baby Thijen, Van Erp enz. schitterden, vormde werkelijk een goed ge heel. Dat het geen kampioen geworden is, is de schuld van D.W.V. 3, dat als maar niet verliezen wilde, zoodat niettegenstaande 12 overwinningen in successie, zij met 1 punt verschil als tweede eindigden. De stand is dus: 14 gesp., 12 gew., 0 gel., 2 verl., 24 punten, 7228 goals. Het Zesde, de bodem der spelersput, be reikte de volgende resultaten als No. acht met: 13 gesp., 2 gew., 1 gel., 10 verl., 5 punten, 22—69 goals.- De Junioren begonnen goed, maar, mede door een bedenkelijke laksheid, was de eind stand No. vier met: 15 gesp., 6 gew., 1 gel., 8 verl., 13 punten, 54—58 goals. De Heer Langevoort kan zich met recht op- den boezem kloppen en beweren, dat hij medegewerkt heeft tot het behalen van ten minste 1 A.F.C.-kampioenschap. Onze A- Adspiranten behaalden de hoogste eer in hun afdeeling en hoewel er reeds veel over gezegd en geschreven is, wil ik toch hier nog even Langevoort en zijn voetbalkinderen geluk wenschen. Jongens als Daan Ellens e.a., kunnen, wanneer zij staag oefenen, nog veel voor A.F.C, doen; ik hoop, dat wij nu eens niet teleurgesteld zullen worden. De stand is No. een met: 14 gesp., 10 gew., 2 gel., 2 verl., 22 punten, 41—28 goals. Niet één Amerikaansche wagen heeft een lang eren levensduur dan de Niet éénll Bezoekt onze nieuwe Showrooms: GEBOUW „ATLANTA" STADHOUDERSKADE 6-12 Onz^ debuteerende B-Adspiranten boekten niet veel succes. De eindstand is No. zeven met: 12 gesp., 1 gew., 2 gel., 9 verl., 4 punten, H_50 goals. Zooals gewoonlijk werd het seizoen met de A.R.O.L.-Beker-wedstrijden geopend; door de manier, waarop het dit jaar verloopen is, kunnen wij gerust spreken van een A.R.O.L.- Beker-feest. Twee Zondagen mooi weer, deelneming van Z.A.C.H.F.C., Robur, R.C.H., Blauw-Wit, Zeeburgia, V.V.A., D.E.C, en A.F.C., veel publiek, een luthon siaste pers, kortom alles werkte mede. Hoewel Z.A.C, favorite was, is H.F.C, met den Beker gaan strijken. Den eersten dag klopten zij Robur met 30, terwijl zij den 2den September door Zeeburgia met 21 en hun stadgenooten R.C.H, met 30 te slaan, welverdiend overwinnaars werden. Ons 1ste elftal werd reeds den eersten dag door een 40 nederlaag tegen R.C.H, uitgeschakeld. Vermelding verdient nog, dat op den dag der finales in de pauze een Push-Ball-demon- stratie is gegeven, welk intelligent spel op de vele aanwezigen een grootschen indruk maakte. De Beker voor jongere spelers werd dit jaar door het langgerekte seizoen, waardoor de jongelui midden in hun examens zaten, niet verspeeld. Onze terreinen baren ons veel zorg, daar door de langdurige vorstperiode het grastapijt er niet beter op geworden is. Daarbij komt, dat de slink op ons hoofdterrein vopr de open tribune steeds dieper wordt, zoodat de betrok ken functionarissen alles in 't werk stellen in een en ander verbetering aan te brengen. Kinkerstraat 125, Amsterdam Vóór U een koopt, zie eerst mijn ruime keuze en billijke prijzen» Alleen goede merken. REPARATIE? AJF.C-ers, begunstigt onze adverteerders! - 6 -

Jaarverslagen | 1929 | | pagina 4