Y,. O. C andere doeleinden bestemd zyn. Op de oude conditien wordt het con tract met van ooetveen hernieuwd. Het oefenterrein Xftxzal gedurende de zomermaanden evenals verleden jaar voor onze spelers beschikbaar zyn. In verband met het bovenstaande kan aan uitbreiding van de accommodatie niet worden gedacht. Slechts enkele verbeteringen zul len moeten worden aangebracht, welke door de terrein commissie van den II.V.B. dit jaar voorgeschreven zyn. D« Pickelcommissie moest dit jaar de gewaarde steun van Symen Wit missen, wegene zyn vertrek verleden jaar September Kaar Petrograd. Dat hy A.T.C, niet vergeten heeft, bewyst zyn laatste bydrage, welke hy ons per koerier deed toekomen. LEDEÏÏ. Dit jaar hadden wy een byzonder groote vermeerdering van het ledenaantal te conetatee*ren. Was het totaal verleden jaar 260 dit jaar sluiten wy met een totaal van 314 zynde eene vermeerdering van 54 leden. De ledenlyst ziet er als volgt uit: 211 werkende leden, 85 ondersteunende en 18 aspirant lede^, Door overschryving tot werkend lid verminderde het aantaal aspirant leden van 23 tot 18, dat van de ondersteunende leden van 90 op 85, terwyl het aantaal werkende leden vermeerderde van 147 tot 211 COMPETITIE INDEELIÏÏG. Zooale U bekend zal zyn heeft het N.V.B. Bestuur een besluit genomen waardoor de Kampioen van 1 B niet naar de A afdeeling kan promoveeren. Verder zal geen vermenging geduren de de tegenwoordige tydsomstandigheden kunnen plaats vinden. Aan gezien deze tydsomstandigheden nog vele jaren, zelfs na den oorlog kunnen duren, behoeft voorloopig aan deze vermenging niet te worden gedacht. Tegen het besluit zelf en de wyze waarop dit besluit ge nomen ie, hebben wy by den Ü.V.B, geprotesteerd. ▼at ons etandpunt in deze betreft, meenen wy te kunnen voletaan met te verwyzen naar onze circulaire aan de B. vereenig-

Jaarverslagen | 1918 | | pagina 8