V. O. Co. ie er voor het behalen van Met Kampioenschap meer spanning ge weest: de laatste minuut van onzen laatsen wedstryd bracht eerst de beslissing. Voor dezen xaiaxxjci laat sten competitie wedstryd tegen Amstel in het Stadion sxoaxxx bestond dan ook, niettegenstaande de concurrentie van Ajax, groote belangstelling. Een gelyk spel met niet te hooge score was voor ons reeds voldoende. Onder gooot enthousiasme en met heilig vuur werd door onze jongens den stryd aangebonden en op de overwinning aange stuurd. Deze zou zeer zeker ons niet zyn ontgaan, ware niet kort na het begin een onzer beste spelers jaap Tischer een ernstig ongeval overkomen. ïïog voor de rust verdween hy voor goed van het veld en waar Amstel geen invaller toestond, werd de wedstryd door ons met 10 spelers voortgezet. Onder de grootste spanning verliep de wedstryd. ixdax Amstel was de tweede helft sterker en een enkel goaltje zou voor ons noodlottig zyn. Sj. v.d. Werff kan zich wegens een opgeloopen blessuur maar half geven. De uit slag van den wedstryd D,7.S. de Spartaan 0-3 werd bekend ge maakt. Kort daarop klonk het eindsignaal met den eindstand 0-0 en Kooy had voor hem en zyn elftal een spontane hulde in ont vangst te nemen voor het behalen van het Kamipoenschap. Groot was de vreugde en spontaan de hulde die de elftal spelers dien avond aan den grooten feestmaaltyd in KRAS xxxaxxxx&gsix&xdx werd gebracht. Captain Kooy ontvang hier nogmaals met je spelers onze oprecht gemeende dank voor al hetgeen jullie, niet alleen dit jaar, maar ook de voorafgaande seizoenen voor de vereeniging hebben gepresteerd. Dit Kampioenschap is verdiend door allen die onze vereeniging de laatste moeilyke jaren trou^ ter zyde

Jaarverslagen | 1918 | | pagina 3