111 na verlenging van D.E.C, te winnen. Inde demi--finale verloren wy na een onaangenamen wedstryd van de Spartaan met 3-0, welke cyfers voor de winnende party zeer geflatteerd zyn. Buiten de competitie speelden wy tegen 't Zesde te Breda, waarvan het resultaat was een 3-1 overwinning; de returnwedstryd te Amsterdam eindigde in een gelyk spel. 2-2; tegen Be-Quick in Ztphen werd met terwyl een A.F.C, combinatie nog naar Vlaardinge trok waar D.v.s. met 4-1 de meerdere bleef. Op Goede Vrydag had een zeer onbelangryke ontmoeting plaats tegen de ïïalthamstow Avenue Football Club, welke door werd gewonnen met 1-0 Ten slotte rest my nog te vermelden onze eerste doch welgeslaagde en aangename tour in den vreemde gedurende de beide Kerstdagen. De twee ont moetingen te verviers en Aken eindigenden beide in een gelyk spel resp. 2-2 en 4-4. S.L. Wit wist in een uitgebreid verïlag de wederwaardigheden van dien tocht aan de vergetelheid te ontrukken. Hiermede zyn de verrichtingen van ons eerste elftal gezegd. Over het geheel moeten deze als zeer voldoende worden beschouwd, doch het feit dat niet alleen A.F.C, maar ook haar vele annhangers ieder jaar hopen en [verwachten dat het elftal de eerste plaats in de competitie zal bezetten, is oorzaak dat er ook dit jaar eenige teleurstelling is geweest. Niettegen staande zullen wy blyven volhouden om te trachten die hoogte te bereiken waar wy wezen moeten. Met opgewektheid wordt het volgend seizoen den stryd wederom aanvaard. Overgaan de tot de verrichtingen van het tweede elftal, spyt het my dat Kaales en z'n mannen dit jaar niet die hulde kan worden gebracht, hen in in het vorig jaarverslag toegekend. Mochtbhet vorig jaar het kampioenschap in de reserve eerste klaé worden veroverd, dit jaar wist het elftal ternauwer nood aan de"1 laatste plaats te ontsnappen. Groote nederlagen werden feitelyk niet geleden en diirm-,,1 AKwyls op minder fortuinlyke wyze verloren of gelyk gespeeld.

Jaarverslagen | 1914 | | pagina 4