11 tegen Hercules in Utrect eveneens verloren werd met 4-1, welke nederlaag moet worden toegeschreven aan groote onvolledigheid. De competitie werd goed aangevangen met 2 overwinningen resp. op R.F.C. 6-2 V.U.C. 2-1 Hierna volgde een verdiende nederlaag tegen BI.Wit 2-0, gevolgd door 3 overwinningen t.w. Alc. Vistrix 2-0, S.V.V. 4-0 en Neptunus 2-0 Tegen Y.U.C, in de Haag werd na een 3-0 voorsprong tcch nog gelyk ge speeld 4-4. Twee weken hierna wist ons eerste elftal zich te rehabiliteeren door BI.Wit op haar terrein met 1-0 te kloppen. Hierdoor stonden wy met de leiders in puntenaantal gelyk en werd met spanning de verdere verrichtingen .van ons elftal tegemoet gezien. Een groote teleurstelling was 't dan ook dat de volgende competitie wedstryd tegen Alc. Victrix te Amsterdam eindigende in een gelyk spel 1-1, waarby ver beneden vorm werd gespeeld. De daarop volgende plaatselyke ontmoeting tegen de Spartaan werd met 1-0 in ons vocardeel beslist, gevolgd door een 5-0 overwinning op Neptunus. S.V.V. werd hierna het slachtoffer met 7-2 en moest ook R.P.C, vervolgens onze meerderheid met 4-1 erkennen» Nadat de beslissing van het kampioenschap in onze afdeeling reeds gevallen was, speelden wy onzen laatsten competitie wedstryd tegen de Spartaan, welke eindigde in een gelyk spel 0-0 Het resultaat van de geheele competitie is, dat ons eerste elftal fde tweede plaats bezet met 10 gewonnen, 3 gelyk en 1 verloren, 39 doelpunten voor en 13 tegen. Tegen het feit dat BI. Wit wist te bewerkstelligen dat de wedstryd V.U.C. - BI. Wit in plaats van in den Haag te Amsterdam werd gespeeld, werd door ons met kracht by den N.V.B, geprotesteerd. De N.V.B, zat met ons protest erg in het nauw, liet het protest onbeantwoord, doch, naar wy officieus weten, plaatste het als punt ten bespreking op de agenda van de bestuursvergadering. Op de verschillende N.V.3. bestuursvergaderingen, inmiddels gehouden, bleek telkenmale geen tyd ter behandeling van ons protest te zyn. Saax Door A.P.C. wordt op de a.s. Algemeene Vergadering van den N.V.B, hierover geïnterpelleerd. In de eerste ronde voor het Goude Kruis was »t ons mogelyk met 1-0

Jaarverslagen | 1914 | | pagina 3