X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
X
seizoen
1930-1931
1931-1932
1932-1933
1933-1934
1934-1935
1935-1936
1936-1937
1937-1938
1938-1939
1939-1940
1940-1941
1941-1942
1942-1943
1943-1944
1944-1945
1945-1946
1946-1947
1947-1948
1948-1949
1949-1950
1950-1951
1951-1952
1952-1953
1953-1954
1954-1955
1955-1956
1956-1957
1957-1958
1958-1959
1959-1960
1960-1961
1961-1962
1962-1963
1963-1964
c.v.v.
1964-1965
HISTORISCH OVERZICHT
COMPETITIE INDELING RESULTATEN A.F.C.-1
A.F.C.
2e
klas
AVB
2e
klas
KNVB
1e
klas
KNVB
HOOFD
KLAS
KNVB
rang
schikking
bijzonderheden
hoofd
trainer
A.F.C.
kampioen
van
Nederland
9e plaats
A.F.C. moet degradatie wedstr.
spelen, wint en handhaaft zich.
Tom
Bromilow
AJAX
T plaats
Tom
Bromilow
AJAX
T plaats
Pete
Donaghy
GO AHEAD
5e plaats
F.Meier en
Richelman
AJAX
3e plaats
Dolf van Kol
P.S.V.
4e plaats
Charles
Lunqen
FEYENOORD
8e plaats
Gerrits en
Hazeweyer
AJAX
5e plaats
Charles
Lunqen
D.W.S.
2e plaats
Donneley
AJAX
KAMPIOEN
(5e keer)
door oorlog omst.heden was er een
noodcomp; geen prom/degr.
Donneley
FEYENOORD
2e plaats
Jo Broeksmit
HERACLES
4e plaats
Kaufman
A.D.O.
2e plaats
P.Huisken
A.D.O.
6* plaats
P.Huisken
VOLEWIJKERS
i.v.m. de oorlogsituatie werden
de competities stilgelegd.
Donneley
KAMPIOEN
(6e keer)
A.F.C. speelt promotie wedstr.
wint deze niet en blijft 2e klasser.
Jo Broeksmit
HAARLEM
2e plaats
P.Huisken en
P.Douqel
Ajax
10e plaats
besliss. wedstr. tegen Z.V.V. om
degradatiie, A.F.C. wint met 7-1.
Cor Sluyk
B.V.V.
3e plaats
Cor Sluyk en
Booth
S.V.V.
7e plaats
Cor
Steenman
LIMBURGIA
6e plaats
Cor
Steenmam
P.S.V.
8e plaats
Cor Sluyk
WILLEM II
6e plaats
Cor Sluyk
R.C.H.
9e plaats
Cor Sluyk
EINDHOVEN
invoering van het betaalde voetbal. Vanaf heden is er dus een splitsing t
vermeldingvan de Landskampioen, eerst vermeld (vet) de Amateurkam
ussen het amateurvoetbal en het betaalde voetbal. In de kolom met
ioen en dan tussen haakjes de Kampioen Betaald Voetbal.
11c plaats
(laatste)
dit seizoen geen degradatie, door
wijz. en herindelinq van de comp.
Cor Sluyk
WILLEM II
(FORTUNA'54)
3eplaats
Vaal
HENGELO
(RAPID J.C.)
10e plaats
Chr.Geluk er
Disselkoen
MAURITS
(AJAX)
4e plaats
Disselkoen
van Dam
VELOX
(D.O.S.)
9e plaats
van Dam
GOUDA
(SPARTA)
5e plaats
van Dam
GOUDA
(AJAX)
KAMPIOEN
(7e keer)
A.F.C. promoveert na 40 jaar
weer naar de 1e klasse.
Gé van Dijk
XERXES
(FEYENOORD)
5e plaats
Gé van Dijk
XERXES
(FEYENOORD)
KAMPIOEN
(8° keer)
met 6 clubs om kamp. van Ned.
A.F.C. wordt 6e (en laatste)
Gé van Dijk
DE VALK
(P.S.V.)
2e plaats
Gé van Dijk
(D.W.S.)
4e plaats
Gé van Dijk
R.Michels
R.I.O.S.'31
(FEYENOORD)
8