A2 JUNIOREN: REGELMATIGE UITLEENBEURTEN Karel-Henk Maass Jacco Ypma Spitsen: Michel Stom Rueben Dekker Jammer dat er maar weinigen van zijn. De ideale speler voor iedere trainer en leider. Op vele plaatsen inzetbaar, zeer goede techniek en overzicht en steeds onverstoorbaar ook weer zo'n bekende 'linkspoot' die elke voetballiefhebber zal boeien. Was als eerstejaars A-junioor lange tijd in de race voor selektie voor het Neder lands Elftal 16-17 jarigen Patrick Bakker is in zijn karakterstruktuur onnavolg baar wat ook in zijn spel terug te vin den is. Zijn 'schaar' in drievoud zou zelfs Piet Keizer doen grijnzen. Vaste keus in het Amsterdams de kleinste uit het nest zegt men dan, maar schijn bedriegt ook hier. Haalde ook in zijn tweede A-juniorenjaar het Amsterdams elftal Trainer: René Stefels Grensrechter: Jos Beerman Leider: Cees Joch ems de jongen die in het voetbal alles zal doen om zeer ver te komen. Als spe ler misschien, maar als trainer zeker. Altijd bereid daar in te springen waar het nodig is. In zijn 2e A1 jaar sloeg de blessurepechduivel al snel toe, maar met zijn body volgde herstel nog snel ler de bekende woorden 'Vakmanschap is Meesterschap' zijn hier zeker van toe passing, misschien wel in omgekeerde volgorde is al in lengte van jaren de vaste grens rechter van onze A1 en zal daardoor alle ex-A1 spelers beter dan wie dan ook kennen u 'kent' hem toch? C. Jochems A2: Raymond van Damme, Mark Hogeboom, Edwin Janus, Bert Tijsterman, Freek v.d. Graaf, Arjen Buffing, Dick Bakker (leider). 2e rij: Piet Keizer, Alain Appelboom, Roy Bakker, René Klaasen, Ron van Axel Dongen, Ron van Alem. Het A2 elftal is eigenlijk een A2 vijftiental. Moeilijk voor een leider, want wekelijks moeten twee andere spelers met de A1 mee om te fungeren als wisselspelers. Maar ondanks deze regelmatige uitleen-beurten is het contact tussen leider en jongens heel goed. Dit zijn de spelers: Ron van Alem aanvoerder en praatpaal voor onder getekende Raymond van Damme krullebol in het doel (krullen raken onderkant lat) 7

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 9