Feike Hemminga Geboren: 1 augustus 1977. Feike is een echte leeuw, opvlie- gerig van aard en erg vasthoudend als hij ergens zijn zinnen op gezet heeft. Hij zit in de 2e klas van de Zuiderschool. Voor zijn vrije tijd heeft hij als hobby's: voetballen, spelletjes spelen op de computer en het lezen van stripverhalen. Het bevalt hem prima bij AFC. Hij mag graag keepen, maar speelt ook graag in de voorhoede om goaltjes te maken. Hij slaat geen uit zending van de voetballessen van Wiel Coerver over (t.v.) en daarna laat hij z'n ouders meteen zien wat hij er van geleerd heeft. Hetzelfde geldt ook voor de training op woensdag middag. Mare Korthals Altes Voetbal is een leuke sport; bij AFC zijn aardige jongens. De training is aardig. Ik zou ook wel eens op het goal wil len staan. Dennis Dolf Judkins Geboren: 8 augustus 19877. Dannis is een vrolijke, stoute jongen, die graag iemand in de maling neemt. Hij houdt erg van 'electric boogy' en 'break dance'. Als baby was hij al gek op een bal. Vandaar dat hij nu 'voetbalt' bij AFC F ju nioren. Cross-fietsen doet hij ook graag. Hij is wel een beet je driftig van aard. Zijn hobby is natuurlijk voetbal. Freddie v.d. Veer Freddie v.d. Veer is mijn naam. Ik ben 6 jaar en ik wil graag voetballen, want dat vind ik een fijne sport. En ook omdat er veel vriendjes van mij bij AFC voetballen. Ik hoop later een goede voetballer te worden. Misschien in topform. Ralph de Vries Geboren: 26 januari 1977. Sinds vorig seizoen lid van AFC. Waarom AFC? Omdat familie al jaren aktief lid van AFC is. Plaats? Speelt het liefst in aanval (als je over plaats bij de kleintjes kunt praten). Is zeer sportief, vindt meeste sporten leuk om te doen. Aktief: tennis ('s zomers en 's winters), waterski, sneeuw- ski en voetbal. School: Buitenveldertse Montessori school (BMS), 2e klas. Zeer enthousiaste en vlijtige leerling. Patrick van Buël Geboren: 8 augustus 1977. Dennis is een vrolijke, stoute gustus in de eerste klas van de Piet Hein school in Amstel veen (dus op de 'grote' school). Zijn hobby's zijn: het eten van boterhammen met chocola dehagelslag, tekenfilms, voetballen (uiteraard), cross-fietsen en vroeg naar bed gaan, maar dan wel laat gaan slapen Soms vindt hij het wel leuk om de hond uit te laten en zijn zusje Vivian te plagen, maar is ook vaak een goed en behulp zaam binkie. F3: Niek Hekster (leider), Sander Lusink, Martiin Lusink, Freddy v d. Veer. Kai Uiterwijk, Björn de Boer, Bart-Jan v.d. Jagt (leider). 2e rij: Ar mando Sacksioni, Patrick van Buël, Feike Hemminga, Mare Korthals Altes, Dennis Judkins, Alexander Jansen. 33

Jubileumboeken | 1985 | | pagina 35